Camalot C3

Friendy Black Diamond

100%

  • Akcia
  • Zľava 15 %
  • Doprava zadarmo

75,00 €
63,70 €

Vaša zľava 11,30 € (15 %)

Pre Vaše vertikálne dobrodružstvo nemôžete mať so sebou lepšich parťákov. Camaloty C3 od Black Diamond™ majú o 30 % menšiu šírku hlavy, ale v zakladaní sú spoľahlivejšie než ostatné istiace pomôcky podobného typu. Päť veľkostí pokryje najširšie možné rozpätie, ktoré Vám poskytnú iba tieto camaloty C3. Unikátne tenký profil zaisťuje dobré umiestnenie aj v úzkych a ťažko prístupných miestach (kúty) a rovnomerne rozkládá váhu pri prechode cez hrany. Flexibilná stopka s ťiahlom umožňuje založenie aj do horizontálnych spár. Farebné rozlíšenie veľkostí zrýchľuje orientáciu a materiálom na Vašom sedáku. Upozornenie: veľikosť 000 je určená iba pre technické „aid climbing“ lezení.

 

Cena je jednotná pre všetky veľkosti.

Parametre Camalot C3 - #000

Značka: Black Diamond
Norma: EN 12276
Hmotnosť (g): 55
Technológia: Jednoosé
Materiál: Hliník, ocel
Rozpätie min/max (mm): 7,5- 12,9 mm
Nosnosť (kN): 4
Produktové číslo:00005279
EAN:793661081487

Hodnotenie zákazníkov

100%

Usporiadať hodnotenia od: Najnovšie Podľa počtu hviezdičiek

Jan, Karviná,

100%

Pridajte vaše hodnotenie

Produkty môžu hodnotiť len prihlásený užívatelia, prosím prihláste sa.

Najčastejšie otázky

K tomuto produktu zatiaľ nikto otázku nepridal, buďte prvý!

Spýtajte sa

Na Vašu otázku odpovieme v čo najkratšom čase, zvyčajne do nasledujúceho pracovného dňa. Tieto stránky sú chránené pomocou reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Black Diamond

Americká značka Black Diamond vyrábí vybavení nejen pro lezení, skialpinismus a freeride, ale také na turistiku, treking a trail running. Její produkty se vyznačují perfektním zpracováním, skvělým designem a hlavně vysokou funkčností. Aby taky ne, když za nimi stojí lidé, kteří sami tráví ve skalách a horách notnou část svých životů.

Zobraziť viac o značke