Deuter batohy UP

Nové batohy nemeckej značky Deuter na každodenné použitie vyrábané v duchu trvale udržateľného rozvoja. Modely STOCKHOLM a SYDNEY sú ideálne pre športových nadšencov preferujúcich mestský životný štýl, ktorí vyžadujú batoh rešpektujúci trvalo udržateľný štýl života.

Banner-UP_Stockholm_Produkt_blog

Trvalá udržateľnosť: Vďaka výrobe šetriacej prírodné zdroje sú všetky materiály 100% recyklované a vyrábané podľa štandardov bluesign®.

Rýchly a jednoduchý prístup: buď s veľkým otvorom U-Zip (STOCKHOLM), alebo vekom s magnetickým uzáverom (SYDNEY).

Štýl a pohodlnosť: ergonomicky tvarované chrbtové podložky systému ContactBack zaisťujú pohodlné nosenie a odnímateľné bedrové popruhy poskytujú väčšiu stabilitu - vždy, keď to potrebujete. 

 

BATOHY PRE BUDÚCNOSŤ

Pozrite sa na video, v ktorom Deuter názorne ukazuje, ako sa nepotrebné plastové fľaše postupne premenia na praktické batohy z novej série UP. 

 

ŠETRNÝ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU NA VAŠEJ CESTE MESTOM - UP STOCKHOLM

Vnímajte rytmus mesta s rešpektom k životnému prostrediu pomocou nového batohu UP Stockholm!

Má všetky funkcie, ktoré žiadate pre pohodlný pohyb v meste. Je vyrobený efektívnym spôsobom s ohľadom na prírodné zdroje, takže si môžete užívať s čistým svedomím. UP Stockholm je vyrobený výhradne z recyklovaných materiálov - presnejšie 35x 0,5 litrových PET fliaš. Proces výroby je v súlade s prísnym štandardom bluesign®. Počas výroby je využité absolútne minimum vody a ropy.

pas_1

UP Stockholm je navrhnutý tak, aby vyhovoval všetkým požiadavkám pre deň v práci, v škole, alebo hocikedy keď ste vonku. Chytré vnútorné členenie a otváranie zipsu v tvare písmena U umožňuje rýchlu a ľahkú prístupnosť. Vďaka polstrovanej prednej časti a základni tento batoh skvele drží svoj tvar.

Stockholm

MESTSKÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL ŠetrnÝ k PRírode - UP SYDNEY

Batoh Sydney: odpočinkový i pulzujúci, trvale udržateľný a štýlový!

Ak vám ekologické témy nie sú ľahostajné a máte osobný záujem sa na nich aktívne podieľať, potom je batoh Sydney ideálnou voľbou! Prostredníctvom praktického a zároveň elegantného pomocníka každodenne doslova pocítite závažnosť ochrany životného prostredia a pôvab trvale udržateľného štýlu života.

pas_2

UP Sydney má obdobné vlastnosti ako UP Stockholm. Preto je výborným celodenným spoločníkom v práci alebo v škole. Chytré vnútorné členenie a otváranie veka s magnetickým uzáverom zaručujú rýchlu a jednoduchú dostupnosť. Hliníkové háčiky na veku zaisťujú zvýšenú bezpečnosť.

Sydney

 

NAPÍŠTE SI O DARČEK

Padol vám do oka batoh Deuter UP alebo niektorý ďalší zo školských batohov Deuter? K ich nákupu teraz od nás dostanete darček! Stačí si oň len napísať - vyplňte formulár nižšie.

Darček k nákupu VYBRANÝCH batohov Deuter

Vybrali ste si nový batoh Deuter? K vybraným modelom (na e-shope sú označené) teraz od nás dostanete darček - značkový Gym Bag Deuter! Napíšte si o neho. Stačí vyplniť tento formulár. Pozor, platí len do rozdania zásob!

deuter-gym-bag

Vaše osobné údaje

Zásady ochrany osobných údajov
Prečítajte si prosím Zásady ochrany osobných údajov na stránke pre ochranu osobných údajov.