Elios (A42B)

Lezecké prilby Petzl

  • Doprava zadarmo

60,40 €

Registrujte sa a ušetrite
4,30 € (7 %)

Nová verzia najobľúbenejšieho modelu značky Petzl. Univerzálna helma s nízkym profilom, ktorá je ľahká, pohodlná, odolná, dobre odvetraná a ľahko sa nastavuje. Má nový systém nastavovania veľkostí hlavového remienka, otočné koliečko bolo nahradené osvedčeným posuvným systémom s dvoma tlačidlami a remienkom s drážkami. Jednoduché nastavenie veľkosti, i keď je helma na hlave. Ďalšou novinkou sú uzávery ventilačných otvorov, ktoré možno ovládať z vonkajšej strany, bez toho aby bolo nutné helmu skladať z hlavy a je vybavená klipmi pre čelovku. Vďaka použitej kombinácii škrupiny z ABS a polystyrénovej vystielky je vhodná napr. pre skalné lezenie, alpinizmus, lezenie v ľade, via ferratu, canyoning, speleológiu.

  • ľahká, pohodlná, odolná
  • odvetrávacie otvory
  • nový systém nastavovania veľkostí
  • klipy pre čelovku

 

Parametre Elios (A42B)

Značka: Petzl
Hmotnosť (g): 330
Materiál: ABS, polystyrén, polyester
Ventilační otvory: 8
Rozsah veľkostí: 1, 2
Produktové číslo:00053917
EAN:3342540103252

Hodnotenie zákazníkov

Usporiadať hodnotenia od: Najnovšie Podľa počtu hviezdičiek

Produkt ešte nikto nehodnotil.

Pridajte vaše hodnotenie

Produkty môžu hodnotiť len prihlásený užívatelia, prosím prihláste sa.

Najčastejšie otázky

K tomuto produktu zatiaľ nikto otázku nepridal, buďte prvý!

Spýtajte sa

Na Vašu otázku odpovieme v čo najkratšom čase, zvyčajne do nasledujúceho pracovného dňa. Tieto stránky sú chránené pomocou reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Petzl

Rodinný podnik u jehož zrodu stál Fernard Petzl zapálený dobyvatel jeskyní. Ten začal s výrobou kladek, lanových svorek a provazových žebříků pro jeskyňáře. V roce 1975 založil syn Paul společnost Petzl za vydatného přispění své manželky Kathrine. Bezpečnost, bezpečnost a zase bezpečnost. 

Zobraziť viac o značke