GlideLite Mohair Pure STS

Stúpacie pásy Black Diamond

  • Doprava zadarmo

159,00 €

Registrujte sa a ušetrite
11,20 € (7 %)

100% mohérové pásy s najlepším sklzom v bicyklikcii Black Diamond™. Pásy Ascension a GlideLite od Black Diamond patria k zlatému štandardu v kategórii stúpajúcich pásov. Vynikajú sklzom, odolnosťou a kvalitou lepidla. Držia vďaka lepidlu Gold Label Adhesivo, ktoré svoje kvality preukázalo za všetkých podmienok. Stavba pásov je založená na špeciálnej technológii a patentovanom postupe laminovania. Predné a zadné diely na upevnenie pásov na lyže zahrňujú: obojstranné a štandardné očko na špičke pre dosiahnutie optimálneho tvaru  a umiestnenie pásu na špičke, nastaviteľný ClipFix a STS systém pre spoľahlivé upevnenie pásu na pätke lyže.

  • možnosť orezania podľa tvaru lyže
  • obojstranné očko na špičke lyže
  • patentovaný klip STS na pätku lyže
  • 100% mohair

Parametre GlideLite Mohair Pure STS - 9,5x200 cm

Značka: Black Diamond
Materiál: Mohair
Šírka (cm): 9.5
Typ: Orezávacie
Produktové číslo:00048907
EAN:75679

Hodnotenie zákazníkov

Usporiadať hodnotenia od: Najnovšie Podľa počtu hviezdičiek

Produkt ešte nikto nehodnotil.

Pridajte vaše hodnotenie

Produkty môžu hodnotiť len prihlásený užívatelia, prosím prihláste sa.

Najčastejšie otázky

K tomuto produktu zatiaľ nikto otázku nepridal, buďte prvý!

Spýtajte sa

Na Vašu otázku odpovieme v čo najkratšom čase, zvyčajne do nasledujúceho pracovného dňa. Tieto stránky sú chránené pomocou reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Black Diamond

Americká značka Black Diamond vyrábí vybavení nejen pro lezení, skialpinismus a freeride, ale také na turistiku, treking a trail running. Její produkty se vyznačují perfektním zpracováním, skvělým designem a hlavně vysokou funkčností. Aby taky ne, když za nimi stojí lidé, kteří sami tráví ve skalách a horách notnou část svých životů.

Zobraziť viac o značke