S mačkami Axion končia rizikové montážne manévre v drsnom teréne. Axion sú mačky s ľahkým použitím a významne prispievajú k zvýšeniu bezpečnosti.

 

Vzhľadom k tomu, že Axion je pripevnené k viazaniu pri štarte, je pripravené k akcii po celú dobu túry. V ťažkých snehových podmienkach alebo na strmých tvrdých svahoch môžu byť aktivované ľahko za  pomoci lyžiarskej palice. Ponúkajú tak rýchlu a bezpečnú oporu. Akonáhle už nie sú potrebné, je rovnako ľahké ich sklopiť a pokračovať v ceste. Už nie je treba siahať po mačky do batohu a ukladať ich späť.

  • kompatibilný s viazaniami Diamir Scout, Eagle a FreeridePro
  • dodávané v páre

Parametre Harscheizen Axion - 86 mm

Značka: Fritschi
Materiál: Letecký hliník Al 7075
Produktové číslo:00019184
EAN:7640132081893

Hodnotenie zákazníkov

Usporiadať hodnotenia od: Najnovšie Podľa počtu hviezdičiek

Produkt ešte nikto nehodnotil.

Pridajte vaše hodnotenie

Produkty môžu hodnotiť len prihlásený užívatelia, prosím prihláste sa.

Najčastejšie otázky

K tomuto produktu zatiaľ nikto otázku nepridal, buďte prvý!

Spýtajte sa

Na Vašu otázku odpovieme v čo najkratšom čase, zvyčajne do nasledujúceho pracovného dňa. Tieto stránky sú chránené pomocou reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Fritschi

Švýcarská společnost Fritschi vyrábí vázání pro skialpinismus, na které se můžete spolehnout i na těch nejnáročnějších túrách. Po celou dobu své existence klade nekompromisní důraz na bezpečnost a robustnost za stálého zvyšování nároků na odolnost materiálu. Právě kombinace těchto faktorů vám zajistí ten pravý požitek z výstupu a sjezdu, a to bez rizika technického selhání skialpového vázání. V příkrých traversech, doskocích a jízdě v hlubokém sněhu mimo výše uvedené navíc jistě oceníte maximálně účinný přenos sil a perfektní stabilitu při torzní námaze.

Zobraziť viac o značke