HUDY partner program

Staňte sa jedným z nás a čerpajte len samé prémiové výhody prostredníctvom nášho vernostného HUDY partner programu.

HUDY Partner karta

Výhody členstva v HUDY partner programe


  • okamžitá vernostná 7% zľava na nákup neakciového tovaru

  • Predľženie lehoty na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

  • 20% zľava v HUDY požičovniach na zapožičanie outdoor vybavenia

Čím viac s kartou nakupujete, tým vyššiu zľavu získate

Výška zľavy je závislá na celkovej výške nákupu uskutočneného v minulom období alebo na mimoriadnych odmenách a akciových výhodách. Zľava vám zostáva. Jednotlivé formy zliav nie je možné kombinovať, zľavy sa nesčítajú.

7 % zľava

Získa každý zaregistrovaný
člen automaticky

8 % zľava

Pri nákupe nad 1 200 EUR
v jednom z minulých období

10 % zľava

Pri nákupe viac než
1 700 EUR

Máte o členstvo a zákaznícku kartu záujem?

Registrujte sa on-line

Registrovať sa môžete aj na našich predajniach

Postup je podobný, tu akonáhle vám náš pracovník vygeneruje č. HP, po výbere tovaru bude zľava z vašej HP karty na sumu uplatnená.

Už našu zákaznícku kartu vlastníte?

Online nákup v hudy eshope

Tu je potrebné, prihlásiť sa do svojho užívateľského účtu. V prípade, že nepoznáte svoje prihlasovacie údaje, nechajte si ich zaslať na email, ktorý ste pri predchádzajúcej registrácii uviedli. Následne sa prihláste do svojho užívateľského účtu a ako prihlásený nakupujte, ceny, ktoré v eShope uvidíte budú už vrátane zľavy na vašej HP karte.

Prihlásiť sa Zabudnuté heslo

Nákup v predajni

Rozhodli ste sa navštíviť niektorú z našich kamenných predajní? Tu budete potrebovať č. svojej karty. Pokiaľ si kartu zabudnete a nepamätáte si jej číslo, nezúfajte. Obsluha pri pokladni podľa vášho mena či emailu č. vašej HP karty dohľadá.

Často kladené otázky

Je vystavenie HUDYpartner karty spoplatnené a platí aj v SR?

HUDYpartner karta je úplne ZDARMA. Podmienkou je len registrácia na Hudysport.sk prostredníctvom registračného formulára alebo priamo v niektorej z našich predajní. Kartu HUDYpartner možno uplatniť na území ČR aj SR.

Vypršala vám platnosť HUDYpartner karty?

Pokiaľ máte vystavenú HUDYpartner kartu, ktorej končí platnosť, požiadajte o vystavenie duplikátu. Po prihlásení do svojho účtu na Hudysport.sk alebo kontaktujte náš zákaznícky servis na e-mailovej adrese objednavky@hudy.cz. Do e-mailu uveďte číslo vašej HUDYpartner karty, meno, priezvisko a adresu bydliska, v prípade, že sa niektorý z týchto údajov zmenil. Ďalej počkajte na potvrdenie o prijatí žiadosti od našich pracovníkov. Duplikát karty s predĺženou dobou platnosti vám bude zaslaný prostredníctvom pošty. Dôrazne upozorňujeme - na predĺženie platnosti HP karty, nie je nutné sa opätovne registrovať!

Nedostali ste kartu HUDYpartner do 4 týždňov?

Zažiadali ste si cez Hudysport.sk alebo v niektorej z HUDY predajní o Zákaznícku kartu, 4 týždne sú preč a karta nikde? Ak sa tak stane, neváhajte a kontaktujte náš zákaznícky servis na tel. čísle +420 412 589 978 v pracovných dňoch, prípadne prostredníctvom emailu objednavky@hudy.cz.

Bola vám karta vystavená, ale s chybne uvedeným menom?

Pošlite nám ju späť na adresu HUDYsport a. s., Bynovec 138, 405 02 Děčín 2, s opravenými údajmi a kontaktujte náš zákaznícky servis na tel. čísle +420 412 589 978 v pracovné dni, prípadne prostredníctvom emailu objednavky@hudy.cz. Obratom vám bude vystavená nová karta s opravenými údajmi.

Bola vám karta odcudzená alebo ste ju stratili?

Kontaktujte náš zákaznícky servis na tel. čísle +420 412 589 978 v pracovných dňoch, prípadne prostredníctvom emailu objednavky@hudy.cz. Duplikát karty s rovnakým číslom vám bude zaslaný prostredníctvom pošty. Dôrazne upozorňujeme - pri strate alebo odcudzení HP karty, nie je nutné sa opätovne registrovať! Boli by ste v databáze vedení ako dve rôzne osoby s dvoma rôznymi číslami a nákupy by sa vám načítavali na dva rôzne účty.

Chcete si skontrolovať svoj stav účtu, alebo si chcete zmeniť služby?

Prihláste sa do svojho účtu zadaním prihlasovacích údajov. Po prihlásení si zvoľte vami požadovanú službu zo svojho profilu. V prípade, že ste zabudli vaše heslo a login (prihlasovacie meno), kliknite na odkaz zabudnuté heslo, po zadaní emailu, ktorý musí byť totožný s emailom, ktorý bol uvedený pri registrácii, vám bude systémom vygenerované nové heslo.

Môžete upravovať vami vložené údaje ihneď po vašej registrácii?

Áno. Váš účet je okamžite aktívny.