Vernostný HUDYpartner program


Staňte sa jedným z nás! 
HUDYpartner program združuje komunitu viac ako 150 tisíc outdoorových nadšencov, ľudí, ktorí majú radi prírodu a zaujímajú sa o nové vybavenie a technológie. Máte rovnaké záujmy? Chcete poznať novinky z outdooru ako prvý? Potom sa zaregistrujte a čerpajte výhody nielen na nákup športového vybavenia v našich predajniach a eShope. 

 

Členstvom HUDYpartner ZÍSKAVATE:


HUDYpartner program
TIP: Ďalšie výhody a zľavy 5 - 30% na viac ako 10 000 obchodných miestach v Českej republike a na Slovensku označených logom Sphere cardČím viac u nás s HP kartou nakupujete, tým vyššiu zľavu môžete získať:

 

7% ZĽAVA (získa každý zaregistrovaný člen automaticky)

8% ZĽAVA (pri platbe nad 1200 EUR v jednom z minulých období)

10% ZĽAVA (pri platbe nad 1700 EUR v jednom z minulých období)

ŠPECIÁLNA ZĽAVA (predajne môžu svojim dobrým zákazníkom prideliť špeciálnu zľavu. Táto zľava je platná len v predajni, ktorá ju určila.)


Pozn.:
 Výška zľavy je závislá na celkovej výške nákupu uskutočneného v minulom období alebo na mimoriadnych odmenách a akčných výhodách. Zľava vám zostáva. Jednotlivé formy zliav nie je možné kombinovať. Zľavy sa nesčítajú.

 

 

Máte o členstvo a zákaznícku kartu záujem? ZAREGISTRUJTE SA u nás...


ONLINE registrácia
 • Bezprostredne po registrácii, zostávate automaticky prihlásení vo svojom zákazníckom účte (profile) a ďalej môžete bez akýchkoľvek obmedzení nakupovať v našom internetovom obchode. Ceny, ktoré pri tovare v eShope uvidíte budú už vrátane zľavy na vašej HP karte.

 • Číslo vašej HP karty vám bude na monitore zobrazené okamžite po odoslaní registrácie, rovnako tak vám bude automaticky doručený email s č. HP karty.
 

Registrácia v KAMENNEJ PREDAJNI

 • V prípade registrácie priamo v kamennej predajni je postup podobný, tu akonáhle vám náš pracovník vygeneruje č. HP, po výbere tovaru bude zľava z vašej HP karty na sumu uplatnená.

 

HUDYpartner program

Bonus pro naše věrné zákazníky.


 

Najneskôr do 4 týždňov vám bude odoslaná HP karta, vystavená na vaše meno a priezvisko. V čase, keď je vám karta vystavovaná, teda nemáte ju fyzicky, možno použiť na získanie zľavy v našich predajniach aj eShope jej unikátne číslo, ktoré ste dostali emailom, prípadne ho zistíte po prihlásení do svojho na Hudy.cz. Registráciou do vernostného programu HUDYpartner dávate súhlas so zasielaním prevádzkových informačných emailov (o zmenách podmienok programu a pod.)


Už našu zákaznícku kartu vlastníte?


 • ONLINE nákup v HUDY eShope
Tu je potrebné, prihlásiť sa do svojho užívateľského účtu. V prípade, že nepoznáte svoje prihlasovacie údaje, nechajte si ich zaslať na email, ktorý ste pri predchádzajúcej registrácii uviedli. Následne sa prihláste do svojho užívateľského účtu a ako prihlásený nakupujte, ceny, ktoré v eShope uvidíte budú už vrátane zľavy na vašej HP karte.
Prihlásiť sa  Zabudnuté heslo

 • Nákup v PREDAJNI
Rozhodli ste sa navštíviť niektorú z našich kamenných predajní? Tu budete potrebovať č. svojej karty. Pokiaľ si kartu zabudnete a nepamätáte si jej číslo, nezúfajte. Obsluha pri pokladni podľa vášho mena či emailu č. vašej HP karty dohľadá.

 

HORÚCI TIP: HUDYpartner karta vo vašom mobile!


Chcete mať stále pri sebe HUDYpartner kartu? A ste vlastníkom chytrého telefónu? Stiahnite si aplikáciu Mobile Pocket alebo Portmonka, odfoťte alebo opíšte čiarový kód karty a máte HUDYpartner kartu stále pri sebe!

 

HUDYpartner karta v novej elektronickej podobe ponúka:

 • zoznam HUDY predajní
 • otváraciu dobu HUDY predajní
 • prehľadné mapy s vyznačenou polohou predajní
 • aktuálne akcie, ponuky a bonusy

 

Věrnostní karta v Mobile Pocketu

        Portmonka

 

 

TIP: Aplikácie možno bezplatne stiahnuť na Google Play a AppStore. Tieto aplikácie umožňujú aj správu ďalších vašich zákazníckych kariet a ďalších vernostných programov.

 
 

Čerpajte výhody so SPHERE ...

 

Sphere card

S HUDYpartner kartou ušetríte aj v ďalších viac ako 10 000 obchodných miestach v Českej republike a na Slovensku označených logom Sphere . Obchodné miesta sú označené samolepkou Sphere na vchodových dverách, výklade, prípadne pri pokladni.

V prípade, že chcete uplatniť zľavu z programu Sphere informujte obsluhujúci personál pred platením. Kompletný zoznam všetkých miest nájdete na www.sphere.cz alebo v mobilnej aplikácii Sphere.

Často kladené otázky

 • Je vystavenie HUDYpartner karty spoplatnené a platí aj v SR? >>zobraziť odpoveď<<

  HUDYpartner karta je úplne ZADARMO. Podmienkou je len registrácia na Hudy.cz prostredníctvom registračného formulára alebo priamo v niektorej z našich predajní. Kartu HUDYpartner možno uplatniť na území ČR aj SR.

 • Vypršala vám platnosť HUDYpartner karty? >>zobraziť odpoveď<<

  Pokiaľ máte vystavenú HUDYpartner kartu, ktorej končí platnosť, zažiadajte o vystavenie duplikátu. Prihláste sa do svojho účtu na Hudy.cz alebo kontaktujte naše zákaznícke oddelenie na e-mailovej adrese info@hudy.cz. Do e-mailu uveďte číslo vašej HUDYpartner kartymenopriezvisko a adresu bydliska, v prípade, že sa niektorý z týchto údajov zmenil. Ďalej počkajte na potvrdenie o prijatí žiadosti našim pracovníkom. Duplikát karty s predĺženou dobou platnosti vám bude zaslaný prostredníctvom Českej pošty. Dôrazne upozorňujeme - na predĺženie platnosti HP karty, nie je nutné sa opätovne registrovať!

 • Nedostali ste kartu HUDYpartner do 4 týždňov? >>zobraziť odpoveď<<

  • Požiadali ste si cez Hudy.cz alebo v niektorej z HUDY predajní o Zákaznícku kartu, 4 týždne sú preč a karta nikde? Pokiaľ sa tak stane, neváhajte a kontaktujte našu pracovníčku zákazníckej podpory pre HP karty Moniku Hrbkovou na tel. čísle +420 412 589 961+420 412 589 961 alebo od 8.00 do 16.00 hodín v pracovné dni, prípadne prostredníctvom emailu info@hudy.cz.

 • Bola vám karta vystavená, ale s chybne uvedeným menom? >>zobraziť odpoveď<<

  Zašlite nám ju späť na adresu HUDYsport a. s., Bynovec 138, 405 02 Děčín 2, s opravenými údajmi a kontaktujte našu pracovníčku zákazníckej podpory pre HP karty Moniku Hrbkovú na tel. čísle +420 412 589 961+420 412 589 961 alebo +420 412 589 911+420 412 589 911 od 8.00 do 16.00 hodín v pracovné dni, prípadne prostredníctvom emailu info@hudy.cz, ktorá zaktualizuje údaje vo vašom účte. Obratom vám bude vystavená nová karta s opravenými údajmi.
 • Bola vám karta odcudzená alebo ste ju stratili? >>zobraziť odpoveď<<

  Kontaktujte našu pracovníčku zákazníckej podpory pre HP karty Moniku Hrbkovú na tel. čísle +420 412 589 961+420 412 589 961 alebo +420 412 589 911+420 412 589 911 od 8.00 do 16.00 hodín v pracovné dni, prípadne prostredníctvom emailu info@hudy.cz, ktorá s vami problém vyrieši. Duplikát karty pod rovnakým číslom vám bude zaslaný prostredníctvom Českej pošty. Dôrazne upozorňujeme - pri strate alebo odcudzení HP karty, nie je nutné sa opakovane registrovať! Boli by ste v databáze vedení ako dve rôzne osoby s dvomi rôznymi číslami a nákupy by sa vám načítavali na dva rôzne účty.

 • Chcete si skontrolovať svoj stav účtu, alebo si chcete zmeniť služby? >>zobraziť odpoveď<<

  Prihláste sa do svojho účtu zadaním prihlasovacích údajov. Po prihlásení si zvoľte vami požadovanú službu zo svojho profilu. V prípade, že ste zabudli vaše heslo a login (prihlasovacie meno), kliknite na tlačítko "zabudnuté heslo", po zadaní emailu, ktorý musí byť totožný s emailom, ktorý bol uvedený pri registrácii, vám bude systémom vygenerované nové heslo.

 • Môžete upravovať vami vložené údaje ihneď od vašej registrácie? >>zobraziť odpoveď<<

  Áno. Váš účet je okamžite aktívny.Dôrazne upozorňujeme - pri strate alebo odcudzení HP karty, nie je nutné opakovane sa registrovať!

Kontaktujte našu pracovníčku zákazníckej podpory pre HP karty Moniku Hrbkovú na telefónnom čísle +420 412 589 961+420 412 589 961 alebo +420 412 589 911+420 412 589 911, prípadne prostredníctvom emailu info@hudy.cz.

 
 

Pomáhame...


HUDY je Spojencem sportovců na vozíku

HUDY je Spojencom športovcov na vozíku.

Od apríla 2013 za každú HUDYpartner kartu posielame na účet športovcov na vozíku 1 Kč.

   

  Zľava na vstup na HUDY steny Brno a Ústí nad Labem

Prihláste sa k odberu newslettera Neuniknú Vám najlepšie novinky a akcie

Pridanie zlyhalo
Zpracování
Na zadanú emailovú adresu bol zaslaný email, kde pridanie potvrdíte

Zásady ochrany osobných údajov
Prečítajte si prosím Zásady ochrany osobných údajov na stránke pre ochranu osobných údajov