HUDY katalóg Jeseň-Zima 2018

 HUDY katalóg Jeseň-Zima 2018

Máte chuť prezrieť si aktuálnu kolekciu prestižnych výrobcov outdoorového oblečenia a vybavenia? Nie je nič jednoduchšieho ako si stiahnuť alebo prezrieť online HUDY katalóg. Vyberajte len z toho najlepšieho  outdoorového oblečenia a vybavenia od osvedčených výrobcov. Katalóg je v týchto dňoch rozposielaný do poštových schránok a dostupný bude aj v našich predajniach.
Ako si nechať katalóg zasielať domov?

Patríte medzi našich nových alebo naopak stálych a verných zákazníkov? Máte stále radšej prezeranie tlačeného katalógu ako jeho online verziu alebo priamy náhľad produktov v eShope? Objednajte si zasielanie tlačeného HUDY katalógu a my vám ho doručíme priamo do poštovej schránky!


  • Zaregistrujte sa na Hudysport.sk pomocou registračného formulára alebo v niektorých z našich predajniach
  • V registračnom formulári zaškrtnite "Prajem si dostávať tlačenú verziu HUDY katalógu".
  • Pokiaľ už ste zaregistrovaný, zmeňte nastavenia po prihlásení sa do svojho účtu prípadne nás kontaktujte a my to radi urobíme za vás. Tlačený katalóg rozosielame 
2x ročne prostredníctvom Českej pošty len na území ČR a SR. V prípade, že zmeníte bydlisko či iné osobné údaje, aktualizujte tieto údaje tiež na svojom účte, prípadne nás kontaktujte. Predídeme tak nedoručeniu katalógu.


V prípade otázok, kontaktujte našich pracovníkov zákazníckej podpory Moniku Hrbkovou na telefónom čísle  +420 412 589 961 alebo +420 412 589 911, prípadne prostredníctvom emailu info@hudy.cz.
 

Prihláste sa k odberu newslettera Neuniknú Vám najlepšie novinky a akcie

Pridanie zlyhalo
Zpracování
Na zadanú emailovú adresu bol zaslaný email, kde pridanie potvrdíte

Zásady ochrany osobných údajov
Prečítajte si prosím Zásady ochrany osobných údajov na stránke pre ochranu osobných údajov