HUDY katalóg Jar-Leto 2018

 HUDY katalóg Jar-Leto 2018

Máte chuť prezrieť si aktuálnu kolekciu prestižnych výrobcov outdoorového oblečenia a vybavenia? Nie je nič jednoduchšieho ako si stiahnuť alebo prezrieť online HUDY katalóg. Vyberajte len z toho najlepšieho  outdoorového oblečenia a vybavenia od osvedčených výrobcov. Katalóg je v týchto dňoch rozposielaný do poštových schránok a dostupný bude aj v našich predajniach.
Ako si nechať katalóg zasielať domov?

Patríte medzi našich nových alebo naopak stálych a verných zákazníkov? Máte stále radšej prezeranie tlačeného katalógu ako jeho online verziu alebo priamy náhľad produktov v eShope? Objednajte si zasielanie tlačeného HUDY katalógu a my vám ho doručíme priamo do poštovej schránky!


  • Zaregistrujte sa na Hudysport.sk pomocou registračného formulára alebo v niektorých z našich predajniach
  • V registračnom formulári zaškrtnite "Prajem si dostávať tlačenú verziu HUDY katalógu".
  • Pokiaľ už ste zaregistrovaný, zmeňte nastavenia po prihlásení sa do svojho účtu prípadne nás kontaktujte a my to radi urobíme za vás. Tlačený katalóg rozosielame 
2x ročne prostredníctvom Českej pošty len na území ČR a SR. V prípade, že zmeníte bydlisko či iné osobné údaje, aktualizujte tieto údaje tiež na svojom účte, prípadne nás kontaktujte. Predídeme tak nedoručeniu katalógu.


V prípade otázok, kontaktujte našich pracovníkov zákazníckej podpory Moniku Hrbkovou na telefónom čísle  +420 412 589 961 alebo +420 412 589 911, prípadne prostredníctvom emailu info@hudy.cz.