Ultra ľahké, jednoduché lano od firmy Tendon, ktoré oceníte predovšetkým v športových cestách. Optimálny priemer lana zaistí výbornú manipuláciu v istiacich prostriedkoch. Štandardná impregnačná úprava chráni lano proti vode, prachu a iným nečistotám a celkovo zvyšuje jeho živostnosť.

  • ultra ľahké
  • skvelá manipulácia
  • impregnácia
  • vodeodolné
  • oderuvzdorné
  • kompaktné zakončenie
  • farebné označenie stredu

Parametre Lowe 9,7 Standard - 50 m

Značka: Tendon
Certifikácia: EN 892, CE 1019
Počet pádov: 6
Hmotnosť (g/m): 55
Uzlovateľnosť: 1
Rázová sila (kN): 8.6
Predĺženie (%): 32
Typ: Jednoduchá
Posuv opletu (%): 0
Priemer (mm): 9.7
Technológia: Lowe
Povrchová úprava: Bez impregnácie
Rozsah dľžok: 30, 40, 50, 60, 70, 80 m
Materiál: Polyamid
Produktové číslo:00045638
EAN:8590869287527

Hodnotenie zákazníkov

Usporiadať hodnotenia od: Najnovšie Podľa počtu hviezdičiek

Produkt ešte nikto nehodnotil.

Pridajte vaše hodnotenie

Produkty môžu hodnotiť len prihlásený užívatelia, prosím prihláste sa.

Najčastejšie otázky

Petr Lenc,

Dobrý den, rád bych se zeptal, jestli toto lano má impregnaci jádra a opletu. V popisku máte uvedené, že ano a v parametrech, že ne. Výrobce zase uvádí, že ano (Complete Shield). Jak to tedy je prosím? :-)


Michal Burda,
Expert Hudy

Dobrý den,
 dle současných norem musí mít i lana v provrdení standrd, základní vodoodpudivost. NA tomtp lanu je ještě navíc úprava povrchu nanotechnologií, takže odolává nejen vlhkosti, ale i pronikání nečistot do opletu a tím prodlužuje živitnost lana.
S pozdravem Michal Burda

Spýtajte sa

Na Vašu otázku odpovieme v čo najkratšom čase, zvyčajne do nasledujúceho pracovného dňa. Tieto stránky sú chránené pomocou reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Tendon

Tendon je značka, kterou česká firma LANEX a.s.. využívá jako název pro skupinu horolezeckých lan. Tradice výroby textilních lan sahá v Bolaticích až do roku 1949. Firma LANEX a.s. se přitom úspěšně rozvíjí od počátku 90. let 20. století a přináší technologicky velmi vyspělé, funkční a kvalitní produkty z oboru technického textilu. Důraz na kvalitu a spolehlivost je při výrobě samozřejmostí. V  nabídce firmy naleznete horolezecká lana, pracovní lana atd.

Zobraziť viac o značke