Piolet Quark Marteau Adze

Lezecké cepíny Petzl

  • Zľava 7 %
  • Doprava zadarmo

216,50 €
201,30 €

Vaša zľava 15,20 € (7 %)

Quark je univerzálny technický cepín pre alpinizmus a lezenie v ľade. Je to dobrá zbraň na náročné výstupy v horách, kuloáre, severné steny, ale aj pre lezenie ľadopádov. Zakrivená násada a opierka Gripprest dobre chráni ruky pred otĺkaním aj v hrboľatom ľade. Hrot Ice dobre preniká do akéhokoľvek typu ľadu. Cepín je vybavený lopatkou, na čistenie zvetraného ľadu, vysekanie stupu a pod. Hlava je stavebnicová, takže možno vymeniť ako hroty tak lopatku za kladivko. Pre lepší švih je možné pripojiť doplnkové závažia Masselotte. Horná opierka Trigrest je výškovo nastaviteľná bez použitia nástrojov. Pripojovací otvor v spodnom hrote je kompatibilný s popruhmi proti strate V-link. Ergonomická rukoväť je protišmyková a dobre izoluje chlad.

  • výborné dielenské spracovanie
  • násada a hrot typu T/2
  • plne stavebnicový systém
  • nízka hmotnosť

Parametre Piolet Quark Marteau Adze

Značka: Petzl
Hmotnosť (g): 550
Typ hrotu: T
Materiál toporiska: Hliník
Typ toporiska: T
Varianta: S lopatkou
Produktové číslo:99023477
EAN:3342540823617

Hodnotenie zákazníkov

Usporiadať hodnotenia od: Najnovšie Podľa počtu hviezdičiek

Produkt ešte nikto nehodnotil.

Pridajte vaše hodnotenie

Produkty môžu hodnotiť len prihlásený užívatelia, prosím prihláste sa.

Najčastejšie otázky

K tomuto produktu zatiaľ nikto otázku nepridal, buďte prvý!

Spýtajte sa

Na Vašu otázku odpovieme v čo najkratšom čase, zvyčajne do nasledujúceho pracovného dňa. Tieto stránky sú chránené pomocou reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Petzl

Rodinný podnik u jehož zrodu stál Fernard Petzl zapálený dobyvatel jeskyní. Ten začal s výrobou kladek, lanových svorek a provazových žebříků pro jeskyňáře. V roce 1975 založil syn Paul společnost Petzl za vydatného přispění své manželky Kathrine. Bezpečnost, bezpečnost a zase bezpečnost. 

Zobraziť viac o značke