Servis vybavenia Direct Alpine

Strážite svoje outdoor oblečenie ako oko v hlave, hlavne aby sa im v teréne nestala ujma? Užite si outdoorové akcie bez starostí! Vybavte sa pre nové dobrodružstvá s českou outdoor jednotkou Direct Alpine a získajte servis vybavenia ZADARMO!

Nakúpte si čokoľvek z novej kolekcie Direct Alpine a k nákupu od nás získate poukážku na ľubovoľné úpravy oblečenia tejto značky úplne zadarmo – či už potrebujete skrátiť nové nohavice, zašiť roztrhnutý rukáv alebo prišiť roztrhnuté vrecko, so všetkým vám radi pomôžeme.

PODMIENKY AKCIE

  • Akcia platí pri nákupe na predajniach aj na e-shope.
  • Akcia je časovo obmedzená a platí len do rozdania servisných poukážok.
  • Poukážky sú platné do 31. 12. 2025

AKO UPLATNIŤ POUKÁŽKU

Tovar na opravu pošlite spolu s popisom požadovanej úpravy a s opečiatkovanou poukážkou na adresu:
Direct Alpine s.r.o.
Kateřinská 138
460 02 Liberec XVII

Pre viac informácií kontaktujte: info@directalpine.com.

ZAŠIŤ DIERU AJ PREDĹŽIŤ NOHAVICE

Liberecká značka Direct Alpine si zakladá na tom, že úplná väčšina ich súčasnej produkcie vzniká v Čes­kej republike. Firma má stopercentnú kontrolu nad celým procesom výroby, môže preto všetky úpravy a nedostatky riešiť rýchlo a efektívne. To sa týka aj kúskov, ktoré už ľudia nejaký ten piatok ťahajú na skaly a do hôr. Priamo v sídle nájdete miestnosť,kde si šikovné krajčírky berú na paškál zvršky, ktoré potrebujú trochu tej starostlivosti.

DA_exkurze_03

Poznáme to predsa všetci, sem tam sa jednoducho nejaká tá diera na nohaviciach alebo bunde objaví. Napríklad keď za veterného dňa vyrazíte liezť na Súľovský zlepenec, šmyknú sa vám „cvičky“ a pri páde zavadíte telom o ostrejšiu skalu. Dámy vedia opraviť kadečo, od našitia malej záplaty , až po výmenu celého dielu či zipsu. Mimochodom, vždy je vraj lepšie roztrhnutý kus zaslať na opravu ako na dieru lepiť záplatu. Tá sa nedá len tak ľahko odstrániť, a tak sa musí meniť celý diel.

DA_exkurze_04

Okrem toho vám oblečenie na zákazku vedia aj upraviť. Môžete si u nich napríklad nechať predĺžiť alebo skrátiť nohavice. Na pohľad zmenu ani nepoznáte, pretože to berú pekne od podlahy. Technický strih rozpárajú, potrebné diely nahradia a zase zošijú.