Model Vertex Legless od firmy Icebreaker z rady Bodyfit by mal patriť do vašej výbavy základnej vrstvy. Poskytuje slobodu pohybu, odoláva pachom a nechýba ani dostatočná dávka tepelného komfortu. Perfektné najmä pre hiking, zimné športy a väčšinu ďalších športových aktivít.

  • rada BODYFIT260
  • odolávajú pachom
  • poskytujú slobodu pohybu
  • priliehavý strih
  • klin v rozkroku
  • ploché švy
  • elastický pás

Parametry Vertex Leggings Women (100526) - XS

Značka: Icebreaker
Materiál: 100% Merino vlna
Rozsah veľkostí: XS-XL
Produktové číslo:00004138
EAN:9420045009966

Hodnotenie zákazníkov

90%

Usporiadať hodnotenia od: Najnovšie Podľa počtu hviezdičiek

Veronika, Tišnov,

80%

Dana, Brno,

100%

Přidejte vaše hodnocení

Produkty mohou hodnotit pouze přihlášení uživatelé, prosím přihlaste se.

Najčastejšie otázky

Vaše jméno,

Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat zda je tento typ legín (Vertex Leggings Women (100526)) opravdu beze švu, jak znázorňuje obrázek.

Mám již dlouho nějaký starý model legín z řady BODYFIT260 a je na nich šev všitý zevnitř, takže z venku není vidět. Chtěla bych zakoupit nové legíny z řady BODYFIT260, ale když jsem se na legíny BODYFIT260 dívala obchodě, tak vždy měly šev zvenku viditelný, jako má zde v katalogu např. model Leggings BF200 Women (2012).

Děkuji za odpověď a přeji hezký den,
Zdenka


HUDY,
Expert Hudy

Dobrý den,

pokud se díváme na stejný obrázek, tak legíny mají vnější a vnitřní plochý šev na nohavicích. Je to stejné provedení jako zmiňované Leggings BF200 Women, jen v rozkroku nejsou řešeny s "V" klínem.

S pozdravem Michal Burda

Spýtajte sa

Icebreaker

Jeremy Moon založil Icebreaker preto, aby do sveta outdoorových dobrodružstiev vniesol športové oblečenie menej závislé na umelých vláknach. Oblečenie, ktoré by sa stalo prísľubom udržateľnej budúcnosti pre nás a našu planétu. V čase prvopočiatkov spoločnosti však syntetické vlákna vládli svetu a presvedčiť zákazníkov o výhodách prírodných materiálov preto nebolo vôbec jednoduché.

Zobraziť viac o značke