Stúpacie pásy od firmy K2 s výborným sklzom, priliehavosťou a dlhou životnosťou. Vďaka upínaciemu systému Z-CLIP sa rýchlo a jednoducho nasadia pomocou háčika do otvorov na špičke a pätke lyže. Štruktúra vlasu na páse je ze 70% Mohair a 30 % Nylon.

  • predrezané stúpacie pásy na mieru
  • upínací systém Z-CLIP
  • dlhá životnosť

Parametre Wayback Talkback 96 Skin - 163 cm

Značka: K2
Dĺžka (cm): 177
Materiál: Mix
Šírka (cm): 9.6
Typ: Pevné rozmery
Rozmery (cm): Pre-Cut (předřezané na míru)
Lepidlo: lepidlový pás
Produktové číslo:00036160
EAN:886745368984

Hodnotenie zákazníkov

Usporiadať hodnotenia od: Najnovšie Podľa počtu hviezdičiek

Produkt ešte nikto nehodnotil.

Pridajte vaše hodnotenie

Produkty môžu hodnotiť len prihlásený užívatelia, prosím prihláste sa.

Najčastejšie otázky

K tomuto produktu zatiaľ nikto otázku nepridal, buďte prvý!

Spýtajte sa

Na Vašu otázku odpovieme v čo najkratšom čase, zvyčajne do nasledujúceho pracovného dňa. Tieto stránky sú chránené pomocou reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

K2

K2 – legendární a pro mnoho z vás jistě kultovní značka, které jste věrni po celý svůj život. A právem. K2 dlouhá desetiletí pracuje na vývoji těch nejlepších produktů. A těmi jsou nejen sjezdové, ale také freeridové lyže a mnoho dalšího. Už sám název značky „K2“ značí mimořádně silný vztah k horám. K2 je druhá nejvyšší hora na světě, avšak nejobtížnější. Proto se značka K2 také tak hrdě hlásí ke svým kořenům, nic pro ni není dost obtížné. S K2 srostete a vepíše se navždy do vaší duše. „Ká dvojky“ se stanou vaší srdeční záležitostí. Zkuste s K2 to, co jste si dříve netroufli.

Zobraziť viac o značke