Aktuality

Aktuality z HUDY e-shopu a kamenných predajní. Pozrite sa na práve prebiehajúce akčné ponuky, súťaže alebo ponuku kurzov a iných eventov.

lezecka-jar-zlava
 

až 20 % zľava na lezecký hardware

Lezecké vybavenie práve teraz so zľavou až 20 %! Kým vyrazíte za ďalším lezeckým dobrodružstvom, doplňte svoju lezeckú výbavu! Teraz sa môžete výhodne vybaviť a nakúpiť sedáky, prilby, friendy, brzdy, expresky, istítka, vklinence, feratové sety od značiek Black DiamondRock Empire, MammutLa Sportiva, Tendon a Millet za akčnú cenu až -20 %.

viac o akcii tu


nature-friendly-kolekcia-v-hudy
 

NATURE FRIENDLY KOLEKCIA v hudy

Záleží vám na tom, aby ste nákupom novej outdoor výbavy príliš nezaťažili našu planétu? Pri výbere tovaru do ponuky HUDY je hľadisko udržateľnosti brané ako dôležité kritérium, materiály a výrobné procesy šetrné k prírode sú zastúpené v stále väčšej miere. Pri výbere nášho tovaru môžete po novom zvoliť aj filter ‚Šetrné k prírode‘. Tento príznak má u nás tovar, ktoré je z podstatnej časti vyrobený férovými proces a z ekologicky udržateľných materiálov.

prezrieť kolekciu


patagonia 

PATAGONIA: ORIGINÁLNA A ZODPOVEDNÁ

Privítajte s nami značku Patagonia, čerstvú novinku v ponuke HUDY! Patríte k milovníkom prírody a stav našej planéty vám nie je ľahostajný? Potom je to tá správna voľba práve pre vás!

V Patagonii sa kladie dôraz na to, aby materiály a technológie spojené s výrobou outdoorového oblečenia boli k prírode maximálne šetrné. Nechajte sa inšpirovať aj vy a vyberte si z širokej ponuky oblečenia a ďalšieho vybavenia tejto kalifornskej značky, pre ktorú ochrana prírody a trvalá udržateľnosť niesu len prázdnymi pojmami.

prezrieť produkty


nova-kolekce-hudy 

nová kolekcia už v predaji!

Objavte čerstvé novinky popredných svetových outdoor značiek pre novú sezónu jar/leto 2021. Moderný design, svieže farby, vychytenejšie materiály, vylepšená funkčnosť. Vybavte sa na vaše nové dobrodružstvá s tými najlepšími outdoor značkami Mammut, La Sportiva, Deuter, The North Face, Millet, Direct Alpine, Fjällräven, Icebreaker a ďalšími.

PREZRIEŤ NOVINKY


deuter


 

objavte nový deuter

Vyrazte do prírody s novým batohom. Deuter prichádza s novým, dynamickejším logom, ktoré stelesňuje športy a aktivity v horách. Osvedčená kvalita zostáva, design je sviežejší!

batohy deuter tu

 


doprava-zadarmo-sk 

DOPRAVA ZADARMO UŽ OD 20 €

Znížili sme limit pre získanie dopravy zdarma a pri objednávke v hodnote nad 20 € už vám balíček dovezieme zadarmo až k vám domov!

Odoslanie zásielky na Vašu adresu v rámci Slovenskej republiky:

  • objednávka do 20 € > 5 €
  • objednávka nad 20 € > Zdarma