Aktuality

Aktuality z HUDY e-shopu a kamenných predajní. Pozrite sa na práve prebiehajúce akčné ponuky, súťaže alebo ponuku kurzov a iných eventov.

Aktuality_Skinners


 

NOVÝ MODEL SKINNERS JE NA SVETE!

Ešte vyššie, ešte lepšie! Značka Skinners uvádza na trh novú kolekciu ponožkotopánok Skinners 2.0 Compression, ktorá svojím prevedením nadväzuje na rad Skinners 1.0 V tejto barefoot topánke na Vás čaká maximálna sloboda pohybu a zároveň Vás ochráni pred všetkými živlami. Tak neváhajte a vyberte si z 3 dostupných farieb!

PREZRIEŤ NOVÉ SKINNERS


finální_letní_výprodej_SK


 

letný Výpredaj ide do finiša!

Letný výpredaj vrcholí! Ulovte si novou outdoor výbavu za parádne ceny so zľavou až -60 %! Vybavte se do kempu, na horský trek, lezecké projekty, bežecký tréning alebo len tak na potulky prírodou s prémiovými outdoor značkami Mammut, La Sportiva, deuter, Direct Alpine, Millet, The North Face, Icebreaker a ďalšími. Neváhajte, nech chytíte vašu veľkosť!

                             vybavte sa


Aktuality_ochutnávky_FW22_SK


 

Horúce novinky na hudy!

Prvé lastovičky zo zimnej kolekcie už naskladnené! To najnovšie od popredných svetových outdoorových špecialistov na našom eshope. Nenechajte si ujsť nové značky, nové modely, nový sortiment od tričiek až po spacáky. Doplňte svoju outdoorovú výstroj a výzbroj o to najlepšie na trhu!

PREHLIEDNUŤ NOVINKY

 


Aktuality_Everest_SK


 

spúšťame nový vernostný program!

Niečo staré končí, ale niečo nové začína. Rozlúčime sa s vernostným programom Sphere a privítajme niečo nové. Vymysleli sme takú hru s horolezeckou tematikou, ktorá Ťa bude odmeňovať za Tvoje nákupy u nás, voláme ju EVEREST. Každý nákup Ťa priblíži k odmene! A ako na to?

zistiť viac

 


 

Aktuality_HudyInfo_SK 

základy bezpečného lezenia III

Tretie vydanie úspešnej publikácie, ktorá je ideálnym vodítkom pre začínajúcich lezcov. Jej autori sú dlhoroční metodici, horskí vodcovia, skrátka profesionáli vo svojom odbore. Nemala by chýbať v knižničke každého, kto sa pohybuje na umelej stene, na pieskovcových skalách i skalkách aj vo veľkých horách.

publikácia na stiahnutie tu


 

nature-friendly-kolekcia-v-hudy
 

NATURE FRIENDLY KOLEKCIA v hudy

Záleží vám na tom, aby ste nákupom novej outdoor výbavy príliš nezaťažili našu planétu? Pri výbere tovaru do ponuky HUDY je hľadisko udržateľnosti brané ako dôležité kritérium, materiály a výrobné procesy šetrné k prírode sú zastúpené v stále väčšej miere. Pri výbere nášho tovaru môžete po novom zvoliť aj filter ‚Šetrné k prírode‘. Tento príznak má u nás tovar, ktoré je z podstatnej časti vyrobený férovými proces a z ekologicky udržateľných materiálov.

prezrieť kolekciu

 


deuter


 

objavte nový deuter

Vyrazte do prírody s novým batohom. deuter prichádza s novým, dynamickejším logom, ktoré stelesňuje športy a aktivity v horách. Osvedčená kvalita zostáva, design je sviežejší!

batohy deuter tu