Aktuality

Aktuality z HUDY e-shopu a kamenných predajní. Pozrite sa na práve prebiehajúce akčné ponuky, súťaže alebo ponuku kurzov a iných eventov.

Aktuality_SK_1


 

Ochutnávky z novej kolekcie jeseň - zima 2021

Prvé outdoor novinky na jeseň a zimu sú už v predaji! Objavte nové modely, nové značky, bundy, nohavice, tričká, funkčné prádlo a oveľa viac od špičkových outdoorových značiek. Nenechajte nič na náhodu a inšpirujte sa!

PREZRIEŤ NOVINKY


aktuality SK
 

FINÁLNY VÝPREDAJ V HUDY!
ZĽAVY AŽ 50 %

Letný výpredaj vrcholí! Vyrazte do posledných letných dní s novou outdoor výbavou za parádne ceny! Vybavte se do kempu, na horský trek, lezecké projekty, bežecký tréning alebo len tak na potulky prírodou s prémiovými outdoor značkami Mammut, La Sportiva, Direct Alpine, Millet, The North Face, Fjällräven, Icebreaker a ďalšími.

viac o akcii tu


 

Aktuality_HudyInfo_SK 

základy bezpečného lezenia III

Tretie vydanie úspešnej publikácie, ktorá je ideálnym vodítkom pre začínajúcich lezcov. Jej autori sú dlhoroční metodici, horskí vodcovia, skrátka profesionáli vo svojom odbore. Nemala by chýbať v knižničke každého, kto sa pohybuje na umelej stene, na pieskovcových skalách i skalkách aj vo veľkých horách.

publikácia na stiahnutie tu


 

nature-friendly-kolekcia-v-hudy
 

NATURE FRIENDLY KOLEKCIA v hudy

Záleží vám na tom, aby ste nákupom novej outdoor výbavy príliš nezaťažili našu planétu? Pri výbere tovaru do ponuky HUDY je hľadisko udržateľnosti brané ako dôležité kritérium, materiály a výrobné procesy šetrné k prírode sú zastúpené v stále väčšej miere. Pri výbere nášho tovaru môžete po novom zvoliť aj filter ‚Šetrné k prírode‘. Tento príznak má u nás tovar, ktoré je z podstatnej časti vyrobený férovými proces a z ekologicky udržateľných materiálov.

prezrieť kolekciu


patagonia 

PATAGONIA: ORIGINÁLNA A ZODPOVEDNÁ

Privítajte s nami značku Patagonia, čerstvú novinku v ponuke HUDY! Patríte k milovníkom prírody a stav našej planéty vám nie je ľahostajný? Potom je to tá správna voľba práve pre vás!

V Patagonii sa kladie dôraz na to, aby materiály a technológie spojené s výrobou outdoorového oblečenia boli k prírode maximálne šetrné. Nechajte sa inšpirovať aj vy a vyberte si z širokej ponuky oblečenia a ďalšieho vybavenia tejto kalifornskej značky, pre ktorú ochrana prírody a trvalá udržateľnosť niesu len prázdnymi pojmami.

prezrieť produkty


deuter


 

objavte nový deuter

Vyrazte do prírody s novým batohom. Deuter prichádza s novým, dynamickejším logom, ktoré stelesňuje športy a aktivity v horách. Osvedčená kvalita zostáva, design je sviežejší!

batohy deuter tu