Aktuality

Aktuality z HUDY e-shopu a kamenných predajní. Pozrite sa na práve prebiehajúce akčné ponuky, súťaže alebo ponuku kurzov a iných eventov.

final-výprodej60-SKFINÁLNY VÝPREDAJ!

Prémiové vybavenie za super ceny! Nepremeškajte šancu vybaviť sa tým najlepším pre vaše outdoor zážitky so zľavou až 60 % od značiek Mammut, La Sportiva, deuter, Millet, Icebreaker, The North Face a ďalších! Prezrite si ponuku vo finálnom výpredaji.

PRESKÚMAŤ


640x360_obr_Aktuality_25_sk

ŠPECIÁLNA ZĽAVA -25 %!

Máme pre vás dobrú správu! So zľavou 25 % si môžete teraz zaobstarať aj nezľavnené oblečenie a obuv! Doplňte svoj šatník a užite si zvyšok zimy vo veľkom štýle. Stačí uplatniť zľavový kód na HUDY predajniach, či našom e-shope!

získať zľavu


640x360_obr_Aktuality_skipasy-SK

ZÍSKAJTE SKIPAS ZADARMO!

Užite si zimu v plnej paráde na jednom z piatich Tirolských ľadovcov  - Stubai, Sölden, Pitztal, Hintertux alebo Kaunertal a navyše so skipasom zadarmo! Stačí, ak sa vybavíte v jednej z našich predajní v minimálnej hodnote 235 € a skipas je váš. Neváhajte, akcia platí do odvolania alebo rozdania všetkých skipasov.

ZISTIŤ VIAC


640x360_obr_Aktuality_v02-SKEVEREST VOUCHERY NA VŠETOK TOVAR!

Vystúpte na osemtisícovku s ešte lepšou odmenou! Vieme, že pokoriť Everest je poriadna fuška, a tak sme sa rozhodli rozšíriť náš vernostný program. Teraz môžete uplatniť svoje EVEREST VOUCHERY aj na tovar so štítkom Akcie a Výpredaj!

zistiť viac


Aktuality_Everest_SKspúšťame nový vernostný program!

Niečo staré končí, ale niečo nové začína. Rozlúčime sa s vernostným programom Sphere a privítajme niečo nové. Vymysleli sme takú hru s horolezeckou tematikou, ktorá Ťa bude odmeňovať za Tvoje nákupy u nás, voláme ju EVEREST. Každý nákup Ťa priblíži k odmene! A ako na to?

zistiť viac


 

Aktuality_HudyInfo_SK 

základy bezpečného lezenia III

Tretie vydanie úspešnej publikácie, ktorá je ideálnym vodítkom pre začínajúcich lezcov. Jej autori sú dlhoroční metodici, horskí vodcovia, skrátka profesionáli vo svojom odbore. Nemala by chýbať v knižničke každého, kto sa pohybuje na umelej stene, na pieskovcových skalách i skalkách aj vo veľkých horách.

publikácia na stiahnutie tu


 

nature-friendly-kolekcia-v-hudy
 

NATURE FRIENDLY KOLEKCIA v hudy

Záleží vám na tom, aby ste nákupom novej outdoor výbavy príliš nezaťažili našu planétu? Pri výbere tovaru do ponuky HUDY je hľadisko udržateľnosti brané ako dôležité kritérium, materiály a výrobné procesy šetrné k prírode sú zastúpené v stále väčšej miere. Pri výbere nášho tovaru môžete po novom zvoliť aj filter ‚Šetrné k prírode‘. Tento príznak má u nás tovar, ktoré je z podstatnej časti vyrobený férovými proces a z ekologicky udržateľných materiálov.

prezrieť kolekciu