Aktuality

Aktuality z HUDY e-shopu a kamenných predajní. Pozrite sa na práve prebiehajúce akčné ponuky, súťaže alebo ponuku kurzov a iných eventov.

Aktuality_zimní_výprodej_-30_SK


 

ZIMNÝ VÝPREDAJ v hudy odštartoval!

Štartujeme zimný výpredaj! Vyrazte na hory s novou výbavou, práve teraz ju nakúpite za super ceny so zľavou až 30 %! Vyberte si funkčné oblečenie, ktoré vás zaručene udrží v suchu aj teple a skvelé vybavenie tej najvyššej kvality, ktoré vás podrží aj v tých najnáročnejších podmienkach! Odporúčame moc neváhať, aby ste vychytali svoju veľkosť!

                              VYbavte sa


Aktuality SK_2


 

získaj skipas zadarmo

Vybavte sa na hory a získajte zadarmo skipas na jeden z piatich ľadovcov v Tirolsku - Stubai, Sölden, Pitztal, Hintertux a Kaunertal. V lyžiarskych strediskách si užijete nie len metre prašanu, ale aj úchvatné panorámy, kvalitné ubytovacie služby a povestné kulinárske pochúťky.

viac info tu

 


 

Aktuality_HudyInfo_SK 

základy bezpečného lezenia III

Tretie vydanie úspešnej publikácie, ktorá je ideálnym vodítkom pre začínajúcich lezcov. Jej autori sú dlhoroční metodici, horskí vodcovia, skrátka profesionáli vo svojom odbore. Nemala by chýbať v knižničke každého, kto sa pohybuje na umelej stene, na pieskovcových skalách i skalkách aj vo veľkých horách.

publikácia na stiahnutie tu


 

nature-friendly-kolekcia-v-hudy
 

NATURE FRIENDLY KOLEKCIA v hudy

Záleží vám na tom, aby ste nákupom novej outdoor výbavy príliš nezaťažili našu planétu? Pri výbere tovaru do ponuky HUDY je hľadisko udržateľnosti brané ako dôležité kritérium, materiály a výrobné procesy šetrné k prírode sú zastúpené v stále väčšej miere. Pri výbere nášho tovaru môžete po novom zvoliť aj filter ‚Šetrné k prírode‘. Tento príznak má u nás tovar, ktoré je z podstatnej časti vyrobený férovými proces a z ekologicky udržateľných materiálov.

prezrieť kolekciu

 


deuter


 

objavte nový deuter

Vyrazte do prírody s novým batohom. deuter prichádza s novým, dynamickejším logom, ktoré stelesňuje športy a aktivity v horách. Osvedčená kvalita zostáva, design je sviežejší!

batohy deuter tu