Lezecké sety

V prostredí hôr neexistujú žiadne istoty, na ktoré sa dá bezvýhradne spoľahnúť. Počasie sa mení rýchlejšie ako v apríli a skalná stena sa v ničom nepodobá tej umelej, na ktorej ste trénovali. Nezostáva vám teda nič iné, než plne dôverovať sám sebe a svojmu lezeckému vybaveniu. Stavte preto na lezecké sety, ktoré vám zaistia nielen pohodovú cestu na vrchol, ale postarajú sa aj o váš bezpečný návrat na pevnú zem.

Lezecké sety– vyberte si z podkategorií

Lezecké sety– vyberte si z podkategorií

Filtrovať

Skladom na predajni Zobrazit popis parametru

Všetok tovar máme na sklade a odosielame ho ihneď k vám alebo si ho môžete osobne vyzdvihnúť na vybranej predajni.

Stavy skladových zásob aktualizujeme každých 5 minút.

Veľkosť

Cenové rozpätie

Potvrdit výběr

Potrebujete poradiť?

Naši experti sú tu pre vás

chat

Opýtajte sa v online chate

Lezecké sety– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 20 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Lezecké sety– vyberte si z podkategorií

Ako vyzerá správne lezecké vybavenie?

Kvalitné vybavenie vám v kritický moment dokáže zachrániť život. Do hôr preto nevyrážajte bez základného lezeckého hardvéru, ktorého súčasťou je dynamické lano, sedací úväz a istiace sety. Chýbať by vám nemali karabíny a kombinované či drôtové expresky, ktoré pri lezení slúžia na zakladanie lana do postupového istenia a na zníženie rizika prípadného pádu. Lákajú vás zaistené cesty takzvané via ferraty? Zaobstarajte si kompletné ferratové sety, s ktorými vás čaká bezpečný výstup na horský vrchol. 

Čo obsahujú lezecké sety?

Či už sa chystáte na lezeckú výpravu do terénu, alebo na tréning na umelej stene, zháňanie výbavy vám uľahčia kompletné sety na lezenie. Sety Rock Empire štandardne obsahujú sedací úväz, istiacu pomôcku, horolezeckú karabínu a vrecko na magnézium vrátane samotného magnézia. Stačí doplniť lezečky a prilbu a môžete vyraziť na svoje prvé dobrodružstvo v skalách alebo na stene. Ak pridáte druhé istítko pre dvojpramennú techniku, máte základný lezecký set aj do hôr alebo na viacdĺžky.