Nafukovacie matrace

Jedna prebdená noc pod stanom ešte nie je žiadna tragédia, najmä ak sa vraciate na druhý deň z výletu domov. Nedostatočný odpočinok niekoľko dní po sebe sa už na vás ale podpíše - nielen že z vás urobí nepríjemného spoločníka, ale aj nepozorného turistu, ktorý môže prehliadnuť aj očividné riziká. Na cestu do kempu si preto zbaľte nafukovací matrac, vďaka ktorému sa vyspíte do ružova, nech už si usteliete kdekoľvek.

Nafukovacie matrace– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 20 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Ako vybrať kempovací matrac?

Chcete sa aj v kempe alebo v aute vyspať do ružova? Nespoliehajte sa len na teplý spacák a zaobstarajte si cestovný matrac do stanu alebo do auta, ktorý sa postará o vaše pohodlné spanie. Vzhľadom na to, že matrac nikam nenosíte a nepremiestňujete, jeho veľkosť a hmotnosť nehrá pri výbere príliš dôležitú úlohu. Zásadné je, v akých podmienkach budete nocovať. Počas chladných nocí dajte prednosť samonafukovaciemu matracu Coleman, ktorý sa vyznačuje lepšími izolačnými schopnosťami ako matrace nafukovacie.

Cestujete naľahko? Kúpte si karimatku

Láka vás cestovanie s minimom vecí? V tom prípade vám príde vhod turistická karimatka, ktorá je ľahká a skladná, čo z nej robí ideálneho spoločníka na dlhšie výlety s batohom. Na začiatok vám bude stačiť klasická penová karimatka alebo evamatka. Ak to ale s turistikou myslíte vážne, investujte do nafukovacej či samonafukovacej karimatky, ktorá vám dopraje lepšiu ochranu pred chladom a väčšie pohodlie. Dobrodruhovia môžu vyskúšať spanie v hamaku, s ktorým si usteliete prakticky kdekoľvek.