Detské bundy, kombinézy

Ako zabrániť tomu, aby vaše dieťa drkotalo zubami už po pár minútach strávených na zasneženom kopci alebo na lyžiarskom svahu? Vypustite svojho malého dobrodruha do sveta v poriadnej detskej bunde alebo kombinéze, ktorá ho zahreje, ochráni pred dažďom a len tak neprefúkne. Garantujeme vám, že si zimné radovánky užije viac ako kedykoľvek predtým.

Detské bundy, kombinézy– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 60 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Ako vybrať tú správnu bundu pre deti?

Detská športová bunda musí malých dobrodruhov chrániť pred vonkajšími vplyvmi a za každú cenu ich udržať v teple. Stavte preto na vetruodolnú a nepremokavú bundu pre deti, ktorá je zateplená a zároveň priedušná. Pri jej výbere nezabudnite skontrolovať aj ďalšie praktické vychytávky, ako je nastaviteľná a odnímateľná kapucňa, slučka na rukávoch pre možnosť prichytenia rukavíc alebo reflexné prvky pre zvýšenie viditeľnosti dieťaťa za šera a v hmle. Vyberte si z ponuky detských outdoorových búnd Columbia.

Ako obliecť dieťa, aby mu nebola zima?

Kľúčom k úspechu je takzvaný cibuľový princíp. Ide o spôsob vrstvenia, ktorý vychádza z vlastností jednotlivých materiálov a ich usporiadania. Prvú vrstvu tvorí funkčné termo oblečenie, druhú potom vlnené svetre a mikiny z fleecu, ktorý je priedušný a skvele izoluje teplo. Medzi tretiu teda vrchnú vrstvu radíme bundy, nohavice a detské kombinézy, ktoré dieťa chránia pred vonkajšími vplyvmi. Nezabudnite, že dieťaťu nesmie byť zima ani od nôh, a obujte mu zateplené a nepremokavé topánky.