Lezecké kartáče na chyty

Potrebujete jednoducho a rýchlo vyčistiť lezecké chyty od magnézia a prachu? Potom sa vám bude hodiť lezecká kefka na čistenie úchytov, ktorá vďaka kompaktným rozmerom nezaberie v batohu žiadne miesto. Najmä pri boulderingu vo voľnej prírode by sa očistenie chytov potom, čo svoju boulderingovú session skončíte, malo stať úplnou samozrejmosťou.

Lezecké kartáče na chyty– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 60 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Lezecký tréning a regenerácia

Pokiaľ ste sa rozhodli investovať do vlastnej umelej steny, na ktorej chcete trénovať svoje lezecké zručnosti, nemali by vo vašej výbave chýbať kvalitné chyty na lezenie. K nim odporúčame zaobstarať si aj lezecké kefky na čistenie chytov, ktoré ich spoľahlivo očistia od magnézia a prachu. Využijete ich napokon nielen doma, ale aj vo voľnej prírode. Ak potrebujete ľahko vyčistiť každý záhyb aj tú najmenšiu štrbinku na skale, skvele vám poslúži kefka na lezecké chyty od firmy Mammut s prírodnými štetinami.

Ďalšie lezecké vybavenie

Ak máte natrénované a chystáte sa na skutočnú skalu, budete potrebovať aspoň základnú lezeckú výbavu. Tá zahŕňa sedací úväz, dynamické lano, istiace a kotviace pomôcky, kvalitné lezečky a prilbu, ktorá vám v kritický moment dokáže zachrániť holý život. Pokiaľ ste v úlohe ističa, potom si do batohu pribaľte tiež lezecké okuliare, ktoré vám umožňujú sledovať lezcov nad sebou bez toho, aby ste museli zakláňať hlavu. Hodiť sa vám budú tiež tejpovacie pásky a lezecké balzamy na namáhané svaly.