Dámske šnúrky

Len kvalitné topánky vás do cieľa vašej cesty nedonesú. Ak vyrazíte na trek v opotrebovaných šnúrkach, riskujete, že sa vám v ten najmenej vhodný okamih pretrhnú a vy nebudete mať v čom odchodiť zvyšok naplánovanej trasy. Nepokúšajte osud a radšej si do batoha pribaľte náhradné šnúrky do topánok. Máte tak istotu, že žiadna podobná nehoda vás už na ceste za dobrodružstvom nezastaví.

Dámske šnúrky– vyberte si z podkategorií

Dámske šnúrky– vyberte si z podkategorií

Filtrovať

Potvrdit výběr

Potrebujete poradiť?

Naši experti sú tu pre vás

chat

Opýtajte sa v online chate

Dámske šnúrky– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 20 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Ako vybrať topánky do prírody

Pokiaľ vás lákajú dlhšie prechádzky do prírody, potom je najvyšší čas zaobstarať si kvalitné dámske topánky. Skôr ako sa vyberiete do obchodu, ujasnite si, v akom teréne budete najčastejšie chodiť a čo od svojej novej obuvi očakávate. Ak chcete podnikať skôr nenáročné výlety po okolí, zamerajte sa na športovú obuv s odolnou podrážkou. Ak sú vaším snom horské výstupy, potom potrebujete členkovú obuv na turistiku, ktorá sa vyznačuje hrubou podrážkou, nepremokavou úpravou a priedušnou membránou.

Nezabudnite na náhradné šnúrky

Na dlhší výlet do hôr si do batoha nezabudnite pribaliť náhradné šnúrky do športových alebo horských topánok. Vyberajte také, ktoré zodpovedajú ako tvaru (okrúhle, oválne, ploché), tak dĺžke pôvodných šnúrok. Všeobecne platí, že čo dierka v obuvi, to 10 cm dĺžky šnurovadla. Takže ak máte napríklad obuv so 6 dierkami, potrebujete šnúrky s dĺžkou 60 cm. Mimochodom, všimli ste si, že bežecké topánky mávajú o jednu dierku navyše? Tá slúži na prevlečenie šnúrky a pritiahnutie topánky na nohu tak, aby vám perfektne sedela.