Chladiace boxy, tašky

Užite si leto plnými dúškami! Či už vyrážate na výlet k vode, dovolenku autom, alebo len potrebujete bezpečne previesť chladené jedlo a pitie, cestovné tašky s pasívnym a aktívnym chladením vám to umožnia. Vďaka nim si môžete vychutnať perfektne vychladené pivo alebo limonádu, kedykoľvek vás napadne.

Chladiace boxy, tašky– vyberte si z podkategorií

Chladiace boxy, tašky– vyberte si z podkategorií

Filtrovať

Potvrdit výběr

Potrebujete poradiť?

Naši experti sú tu pre vás

chat

Opýtajte sa v online chate

Chladiace boxy, tašky– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 20 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Ako vybrať cestovnú chladničku?

Chladiaci box alebo taška sa postarajú o to, aby všetko vaše jedlo a pitie zostalo v optimálnej teplote aj počas cestovania. Na piknik alebo výlet k vode vám prídu vhod cestovné chladničky pracujúce na princípe pasívnej izolácie, v ktorých sa ako chladiace médium uplatňujú chladiace vložky. Náplne do chladiacich tašiek a boxov nezabudnite pred cestou vložiť do mrazničky, aby ste dosiahli požadovanú teplotu. Na dlhšie cesty sú naopak ideálne termoelektrické chladiace boxy, ktoré je možné zapojiť do klasickej autozásuvky.

Jedlo a pitie na cesty

Chystáte sa na výlet len s turistickým batohom, v ktorom nemáte dostatok miesta na základné kuchynské vybavenie? Pre doplnenie energie a zahnanie hladu sa vám budú hodiť energetické tyčinky a gély alebo hotové jedlá na cesty. Vyskúšajte vákuované a dehydrované jedlá, ktoré stačí len ohriať alebo zaliať horúcou vodou.️️ A nepodceňte ani pitný režim. Okrem fľaše s čistou, pramenitou vodou majte po ruke aj energetické a iónové nápoje, ktoré telu dodajú potrebné vitamíny, minerály a stopové prvky.