Darčekové poukazy

Neviete si rady s darčekom pre svojich blízkych? Máme pre vás riešenie v podobe darčekových poukážok. Poukážky ponúkame v hodnotách 20 Eur a 50 Eur. Zakúpiť ich môžete vo variante tlačenej alebo elektronickej. Obe varianty sú správne a úspech bude 100% zaručený.

Darčekové tlačené poukážky

Darčekové tlačené poukážky sú vydávané v hodnote 20 Eur a 50 Eur a ich platnosť nie je časovo obmedzená.

Darčekové poukážky HudyKúpiť darčekový poukaz

Darčekové poukážky možno zakúpiť na našom eShope alebo na niektorej z kamenných predajní HUDYsport na Slovensku. V prípade otázok nás kontaktujte na čísle +421 911 090 700.

Podmienky uplatnenia darčekových tlačených poukážok

 1. Darčekové poukážky možno uplatniť iba pri nákupe v kamenných predajniach obchodnej siete HUDYsport
 2. Darčekové poukážky nemožno použiť pri nákupe prostredníctvom eShopu.
 3. Pri nákupe tovaru prostredníctvom darčekových poukazov je možné uplatniť akúkoľvek zľavu, na ktorú máte nárok. Zľavy sa nesčítajú.
 4. Za uplatnenú darčekovú poukážku nemôže byť vrátená hotovosť.

Darčekové elektronické poukážky

Darčekové elektronické poukážky sú vydávané v hodnote 20 Eur a 50 Eur a ich platnosť nie je časovo obmedzená.

Darčekové poukážky HudyKúpiť darčekový poukaz

Darčekové poukážky možno zakúpiť na našom eShope. V prípade otázok nás kontaktujte na čísle +421 911 090 700.

Podmienky uplatnenia darčekových elektronických poukážok

 1. Elektronickú poukážku je možné zaplatiť iba online kartou a jej nákup nie je možné v rámci jednej objednávky kombinovať s ostatnými hmotnými produktmi.
 2. Po zaplatení vám na e-mailovú adresu príde poukážka s unikátnym kódom vo forme PDF súboru. V prípade objednania viacerých kusov poukážok v rámci jednej objednávky vám budú poukážky doručené oddelene, každá poukážka v samostatnom maile.
 3. Poukážku si môžete vytlačiť alebo komukoľvek preposlať elektronicky. V prípade, že vám e-mail s PDF súborom nedošiel, skontrolujte si vo vašej e-mailovej schránke nevyžiadanú poštu, prípadne nás kontaktujte.
 4. Elektronické darčekové poukážky je možné uplatniť pri nákupe v e-shope www.hudysport.sk alebo na kamenných predajniach na Slovensku
 5. Pri nákupe tovaru prostredníctvom elektronických darčekových poukážok je možné uplatniť akúkoľvek zľavu, na ktorú máte nárok. Zľavy sa nesčítajú.
 6. Hodnota elektronickej darčekovej poukážky musí byť vyčerpaná naraz. Hodnota nákupu tak musí byť minimálne v hodnote poukážky. Pokiaľ bude hodnota nákupu vyššia, je možné tovar v eshope doplatiť len online kartou alebo online prevodom, v kamenných predajniach potom v hotovosti alebo kartou.
 7. Elektronické darčekové poukážky nemožno vrátiť ani vymeniť za peniaze. V prípade straty či odcudzenia poukážky nie je možné požadovať náhradu.
 8. Platnosť elektronických darčekových poukážok nie je časovo obmedzená.