Prístrešky

Cestovanie naľahko neznamená, že necháte polovicu svojej výbavy doma a budete dúfať, že to nejako dopadne. Ušetriť na hmotnosti sa dá aj rozumne - napríklad tým, že vymeníte klasický turistický stan za ľahký a skladný prístrešok, ako je celta alebo tarp, ktorý vám poskytne základnú ochranu pred dažďom a vetrom. Už sa vám tak nestane, že by ste po celom dni s ťažkým batohom na chrbte odpadli od únavy a vyčerpania. 

Prístrešky– vyberte si z podkategorií

Prístrešky– vyberte si z podkategorií

Filtrovať

Everest Ready Zobrazit popis parametru

Na výrobok alebo variant výrobku označený ako „Everest ready“ môžete uplatniť zľavový kupón, ktorý môžete získať, ak ste členom vernostného programu Everest.

Zobraziť všetky produkty Everest ready

Skladom na predajni Zobrazit popis parametru

Všetok tovar máme na sklade a odosielame ho ihneď k vám alebo si ho môžete osobne vyzdvihnúť na vybranej predajni.

Stavy skladových zásob aktualizujeme každých 5 minút.

Farba

Cenové rozpätie

Potvrdit výběr

Potrebujete poradiť?

Naši experti sú tu pre vás

chat

Opýtajte sa v online chate

Prístrešky– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 20 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Ako na ultralight spanie v prírode?

Cestovať naľahko je snom každého dobrodruha, ktorý chce otestovať hranice svojej komfortnej zóny. Ako teda na to? Najväčšia hmotnosť sa dá ušetriť na takzvanej veľkej trojke - spacáku, batohu a stane. Ten možno nahradiť prístreškom (celta alebo tarp) alebo ultralight možnosťou, s ktorou sa často vojdete do hmotnosti 1,5 kg pre dve osoby. Minimalistickým variantom stanu sú potom bivaky, ktoré sa navliekajú na spacák, chránia pred dažďom a vetrom a navyše poskytujú porovnateľný teplotný komfort ako stany. 

Ako vybrať ten správny prístrešok?

Jednoduchým typom prístrešku sú celty, ktoré možno roztiahnuť medzi okolité stromy, prípadne sa nimi na noc iba prikryť, a tarpy Rock Empire. Tie pripomínajú stan bez podlážky, takže síce chránia pred dažďom, avšak vlhko od zeme už nezadržia. Ako tarpy, tak celty (napríklad od značky Coleman) možno využiť ako prístrešok pre bivak pri spaní pod holým nebom alebo ako kempingový prístrešok. Ten buď uchytíte k obytnému vozu, alebo ním rozšírite stan a získate tak ideálne vonkajšie posedenie kryté pred dažďom.