Doplnky k osvetleniu

Či už radi vyrážate do prírody po zotmení, alebo naopak ešte pred východom slnka, nezabudnite si zaobstarať výkonné svietidlo, ktoré vám ukáže cestu aj v tej najtemnejšej tme. Pre istotu si ale do batohu pribaľte aj náhradné baterky, akumulátor alebo iný zdroj napájania, vďaka ktorému vám svietidlo nevypovie službu v ten najmenej vhodný okamih.

Doplnky k osvetleniu– vyberte si z podkategorií

Doplnky k osvetleniu– vyberte si z podkategorií

Filtrovať

Everest Ready Zobrazit popis parametru

Na výrobok alebo variant výrobku označený ako „Everest ready“ môžete uplatniť zľavový kupón, ktorý môžete získať, ak ste členom vernostného programu Everest.

Zobraziť všetky produkty Everest ready

Skladom na predajni Zobrazit popis parametru

Všetok tovar máme na sklade a odosielame ho ihneď k vám alebo si ho môžete osobne vyzdvihnúť na vybranej predajni.

Stavy skladových zásob aktualizujeme každých 5 minút.

Farba

Cenové rozpätie

Potvrdit výběr

Potrebujete poradiť?

Naši experti sú tu pre vás

chat

Opýtajte sa v online chate

Doplnky k osvetleniu– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 20 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Ako vybrať svetlo do stanu

Spríjemnite si pobyt v kempe vhodne zvoleným svietidlom, ktoré vám poskytne dostatok svetla na prípravu večere alebo hranie spoločenských hier. Na čo sa pri výbere kempingového svetla alebo lampy zamerať? Hlavnú úlohu zohráva výkon svietidla, spôsob napájania a odolnosť voči vode, prachu či poškodeniu. Výhodou sú bezpochyby kompaktné rozmery a nízka hmotnosť svietidla, možnosť regulácie intenzity svetla a výber z niekoľkých svetelných módov, rovnako ako diaľkové ovládanie pomocou Bluetooth alebo mobilnej aplikácie.

Doplnky k osvetleniu

Nezabudnite, že počas cestovania nemáte vždy neobmedzený prístup k elektrickej zásuvke a preto si k outdoorovému svietidlu kúpte aj vlastný zdroj napájania. Môžete sa zásobiť náhradnými baterkami, kúpiť si nabíjačku alkalických bateriek a akumulátor pre čelovky alebo využiť energiu zo slnka (pomocou solárneho panelu). Okrem toho u nás nájdete aj náhradné diely pre čelovky a praktické puzdrá, ktoré čelovku ochránia pri transporte v batohu alebo ju počas chvíle premenia na závesný lampáš.