Šnúrky

Poznáte to - v ten najmenej vhodný okamih sa vám pri zaväzovaní topánok roztrhne šnúrka a vy zrazu nemáte v čom prejsť zvyšok naplánovanej trasy. Preto keď sa budete nabudúce chystať na trek, nenechávajte nič na náhodu a pribaľte si so sebou do batoha náhradné šnúrky do topánok. Máte tak istotu, že žiadna podobná nehoda vás už v ceste nezastaví. 

Šnúrky– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 20 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Ako vybrať trekové topánky?

Aby bol pohyb v horskom teréne bezpečný a vy si ho užili naplno, potrebujete kvalitné trekové topánky, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Ideálnou voľbou je členková obuv s hrubou podrážkou, ktorá vám umožní chôdzu po nerovnom či klzkom povrchu. O vaše pohodlie sa postará tiež anatomicky tvarovaná stielka, pevné a odolné šnúrky do topánok a priedušný materiál, ktorý nechá vašu nohu dýchať. Výhodou je vodeodolná úprava, ktorú v prípade potreby dokážu nahradiť nepremokavé návleky na topánky.

Doplnky k obuvi

Pre ešte väčšie pohodlie na vašej ceste za dobrodružstvom sa vám budú hodiť tvarovateľné vložky do topánok, ktoré poskytujú oporu pozdĺžnej aj priečnej klenbe a znižujú otrasy na pätovej kosti. Ich pravidelným nosením tak predchádzate únavovým zraneniam, deformácii klenby a bolestiam chrbta. Nechcete sa svojich obľúbených outdoorových aktivít vzdať ani v zime? Potom si kúpte vodeodolné návleky na obuv alebo návleky na nohy, ktoré chránia pred snehom, a nesmeky, ktoré vám zaistia stabilitu na snehu aj ľadovci.