Dětské trailové bežecké topánky

Choďte svojmu malému neposedníkovi príkladom a pestujte v ňom lásku k pohybu na čerstvom vzduchu už od malička. Kvalitné bežecké topánky, ktoré sa dokonale prispôsobia rastúcej detskej nohe, mu uľahčia jeho prvé bežecké krôčiky a prebudia v ňom športového ducha. A kto vie - jedného dňa v nich možno bude stáť aj na stupni víťazov.

Dětské trailové bežecké topánky– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 60 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Ako vybrať detskú bežeckú obuv?

Hľadáte športové topánky pre deti, v ktorých zabehnú svoj prvý kilometer? Moderné topánky na behanie pre deti sú v podstate zmenšenou verziou tých, v ktorých beháte vy samy. S tým rozdielom, že deti potrebujú čo najohybnejšiu obuv a kvalitné tlmenie, vďaka ktorému budú pri behu správne našľapovať cez špičku. Neviete si rady s výberom? Pozrite si topánky La Sportiva a vyberte si cestnú obuv na beh po spevnených cestách a po asfalte, alebo bežecké topánky do terénu.

Ako vybrať správnu veľkosť detských topánok?

Či už kupujete nové detské topánky do mesta, alebo turistickú obuv, všetko začína pri správnom výbere veľkosti. Detská noha sa stále vyvíja, zlou voľbou preto môžete ublížiť chodidlu i priehlavku. Na dĺžku by topánka mala byť o 10-15 mm dlhšia ako detské chodidlo, aby z nej dieťa príliš skoro nevyrástlo, a šírka obuvi musí zodpovedať obvodu nohy v mieste prstových kĺbov. Zatiaľ čo v príliš širokej topánke bude noha "plávať", úzka obuv jej bude brániť v prirodzenom raste a vývoji.