Pánske prezúvky

Nechajte svoje nohy po dlhej a náročnej zime vydýchnuť. Vkĺznite do letných žabiek, nazúvačiek alebo minimalistickej barefootovej obuvi, v ktorej si budete pripadať, ako keď chodíte bosí. Z vašich nových prezuviek sa stanú skvelí parťáci pre letnú pohodu, či už ju budete tráviť na horskej chate, na piesočnatej pláži, alebo v kempe uprostred lesov.

Pánske prezúvky– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 60 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Ako vybrať pánske prezuvky na chatu či do kempu?

Hľadáte pohodlné pánske prezuvky, ktoré sa dajú nosiť doma, na chate aj v kempe? Vkĺznite do vzdušných letných žabiek, sandálov alebo nazúvačiek, ktoré vašim nohám doprajú zaslúžený relax po celodennej turistike alebo po náročnom športovom výkone. Radi skúšate nové veci? V tom prípade vás zaujmú originálne ponožkotopánky Skinners, ktoré nahradia obuv pri akýchkoľvek indoorových aktivitách, nikde netlačia a vždy sa perfektne prispôsobia vašej nohe.

Prečo vyskúšať barefoot obuv?

Minimalistická barefoot obuv Xero vám prináša všetky výhody chôdze naboso, bez toho aby ste sa museli obávať zranenia alebo nepriaznivého počasia. Široká špička ponúka prstom dostatok priestoru, takže nedochádza k ich deformácii, a tenká podrážka zabezpečuje kontakt so zemou. Podporuje tak prirodzené posilňovanie svalov nožnej klenby, zabraňuje jej zrúteniu a má pozitívny vplyv na držanie tela. To všetko robí z barefoot topánok nielen ideálnu vychádzkovú, ale aj multišportovú obuv pre všetky indoor aj outdoor aktivity.