Pracovné úväzy

Či už sa vo výškach pohybujete vo svojom voľnom čase, alebo v pracovnej dobe, potrebujete spoľahlivý úväz, ktorý vám nevypovie službu ani v tej najväčšej kríze. U nás zoženiete pracovné úväzy, ktoré spĺňajú tie najdrsnejšie štandardy a bezpečnostné normy pre prácu vo výškach. Nájdete medzi nimi celotelové aj hrudné úväzy a sedáky určené na polohovanie pracovníka, zostup, výstup alebo napríklad záchranu.

Pracovné úväzy– vyberte si z podkategorií

Pracovné úväzy– vyberte si z podkategorií

Filtrovať

Pohlavie

Skladom na predajni Zobrazit popis parametru

Všetok tovar máme na sklade a odosielame ho ihneď k vám alebo si ho môžete osobne vyzdvihnúť na vybranej predajni.

Stavy skladových zásob aktualizujeme každých 5 minút.

Veľkosť

Cenové rozpätie

Potvrdit výběr

Potrebujete poradiť?

Naši experti sú tu pre vás

chat

Opýtajte sa v online chate

Pracovné úväzy– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 60 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Vybavenie pre bezpečnú prácu vo výškach

Pri pohybe vo výškach sa nezaobídete bez kvalitného vybavenia, na ktoré sa môžete spoľahnúť a ktoré vám v kritický moment dokáže zachrániť holý život. Nutnosťou sú statické laná s minimálnou prieťažnosťou a maximálnou pevnosťou, ktoré spĺňajú najnáročnejšie požiadavky záchranárov, hasičov a výškových špecialistov. Pri práci vo výškach budete potrebovať tiež spoľahlivý pracovný sedák alebo priamo postroj, karabíny z duralu alebo ocele, istítka, kladky, brzdy a samozrejme ochrannú prilbu

Na čo slúži pracovný úväz?

Pracovný postroj pre prácu vo výškach tvorí buď samotný sedací úväz, alebo kombinovaný úväz (spojenie sedáka a hrudného úväzu). Stretnúť sa môžete aj s celotelovým úväzom Rock Empire – sústavou popruhov obopínajúcich ako stehná, tak hornú polovicu tela. Od štandardných lezeckých úväzov sa tie pracovné líšia použitými materiálmi, ktoré sú výnimočne pevné a odolné. Úväzy na prácu vo výškach tiež často disponujú slotmi na drobné náradie, výnimočne komfortným polstrovaním alebo reflexnými prvkami.