Buzoly, kompasy

Vyrážate do neznáma? Outdoorové buzoly a kompasy sa postarajú o to, aby ste nezišli zo správnej cesty a dorazili bezpečne až do Vášho cieľa. Vsaďte na storočiami overenú metódu určovania svetových strán a azimutu, ktorá vás na rozdiel od moderných technológií nenechá v štichu v ten najmenej vhodný okamih.

Buzoly, kompasy– vyberte si z podkategorií

Buzoly, kompasy– vyberte si z podkategorií

Filtrovať

Skladom na predajni Zobrazit popis parametru

Všetok tovar máme na sklade a odosielame ho ihneď k vám alebo si ho môžete osobne vyzdvihnúť na vybranej predajni.

Stavy skladových zásob aktualizujeme každých 5 minút.

Značka

Cenové rozpätie

Potvrdit výběr

Potrebujete poradiť?

Naši experti sú tu pre vás

chat

Opýtajte sa v online chate

Buzoly, kompasy– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 20 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Čo si zbaliť na trek

Pokiaľ sa chystáte na niekoľkodňovú výpravu, všetko svoje živobytie si ponesiete na chrbte. Pri balení turistického batohu preto myslite prakticky – voľte ultraľahké vybavenie, multifunkčné náradie a skladný kempingový riad. To isté platí pre výber oblečenia – malo by byť z funkčného materiálu, ktorý účinne odvádza pot, pohlcuje zápach a rýchlo schne. Ak chcete ušetriť miesto v batohu, stan a spacák vymeňte za bivakovací vak alebo hamak, ktorý jednoducho zavesíte medzi dva stromy. 

Nestraťte smer

Klasická mapa, kompas a buzola sú už od nepamäti vernými spoločníkmi každého turistu. Viete ale, aký je rozdiel medzi turistickým kompasom a buzolou? Kompas je zariadenie k určovaniu svetových strán, zatiaľ čo buzola je vylepšený kompas, uľahčujúci orientáciu a navigáciu v teréne, s ktorého pomocou zvládnete určiť azimut (uhol medzi severom a zvoleným bodom). Neviete si poradiť s výberom? Vsaďte na osvedčené kompasy Brunton a buzoly Suunto, s ktorými sa na svojich výpravách zaručene nestratíte.