Detské multisport topánky

Choďte svojmu dieťaťu príkladom a pestujte v ňom lásku k pohybu na čerstvom vzduchu už od malička. Nezáleží na tom, či jeho srdce zahorí láskou k behu, cyklistike alebo napríklad k peším túram po slovenských a zahraničných horách. Kvalitné športové topánky mu pomôžu dosiahnuť jeho ciele a čo je zo všetkého najdôležitejšie, užiť si aj samotnú cestu.

Detské multisport topánky– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 60 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Ako vybrať detskú multisport obuv?

Hľadáte pohodlnú športovú obuv pre deti alebo detské topánky na behanie, v ktorých si užijú pohyb na čerstvom vzduchu naplno? Stavte na ľahkú a priedušnú obuv s kvalitným tlmením, ktorá podporuje prirodzený rast a správny vývoj detského chodidla. Vyžíva sa váš malý nezbedník skôr v indoorových aktivitách? Vyskúšajte ľahké a odolné ponožkotopánky Skinners, ktoré nohu neobmedzujú a zároveň ju chránia pred chladom, nečistotami a ostatnými nástrahami. 

Ako vybrať správnu veľkosť detských topánok?

Nech už kupujete nové detské topánky do mesta, alebo turistickú obuv, všetko začína správnym výberom veľkosti. Detská noha sa stále vyvíja, zlou voľbou preto môžete ublížiť chodidlu aj priehlavku. Pamätajte, že pri výbere topánok je potrebné k dĺžke detského chodidla pripočítať 10-15 mm čiže takzvaný nadmerok, vďaka ktorému dieťa z topánok nevyrastie príliš skoro. Aby sa obuv dieťaťu nevyzúvala, ani ho neškrtila, jej šírka by mala zodpovedať obvodu nohy v mieste prstových kĺbov.