Pracovné prilby

Či už sa vo výškach pohybujete vo svojom voľnom čase, alebo v pracovnej dobe, potrebujete spoľahlivú prilbu, ktorá vám nevypovie službu ani v tej najväčšej kríze. U nás zoženiete pracovné prilby, ktoré spĺňajú tie najdrsnejšie štandardy a bezpečnostné normy pre prácu vo výškach. Nájdete medzi nimi aj prilby so šesťbodovou vložkou, ktorá sa prispôsobí tvaru hlavy.

Pracovné prilby– vyberte si z podkategorií

Pracovné prilby– vyberte si z podkategorií

Filtrovať

Pohlavie

Skladom na predajni Zobrazit popis parametru

Všetok tovar máme na sklade a odosielame ho ihneď k vám alebo si ho môžete osobne vyzdvihnúť na vybranej predajni.

Stavy skladových zásob aktualizujeme každých 5 minút.

Štítky

Cenové rozpätie

Potvrdit výběr

Potrebujete poradiť?

Naši experti sú tu pre vás

chat

Opýtajte sa v online chate

Pracovné prilby– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 20 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Čo musí spĺňať pracovná ochranná prilba?

Pracovná prilba je spoločne so statickým lanom a pracovným úväzom neoddeliteľnou súčasťou výbavy pre prácu vo výškach. Štandardom sa už dnes stávajú pohodlné ochranné prilby s remienkom pod bradou, ktorý sa uvoľní, ak dôjde k zachyteniu prilby o prekážku. Vysokú bezpečnosť podčiarkuje šesťbodová vložka, ktorá sa prispôsobí tvaru hlavy. Väčšina pracovných prilieb disponuje rovnako postrannými slotmi na pripojenie ochrany sluchu, otvormi na pripevnenie ochranného štítu alebo klipmi na pripojenie čelovky.

Ako sa líši pracovná a lezecká prilba?

Hlavným rozdielom je účel, na ktorý prilba slúži. Na prácu vo výškach alebo na stavbe je nutné siahnuť po certifikovanej pracovnej prilbe, ktorá spravidla disponuje radom vychytávok pre jednoduchšie vykonávanie pracovných povinností. Naopak pri zdolávaní strmých skalných stien a horských vrcholkov budete potrebovať buď škrupinovú, alebo penovú prilbu na lezenie (napr. od značky Black Diamond), ktorá podstatne znižuje riziko zranenia hlavy padajúcim kamením, lezeckým materiálom alebo pri páde lezca.