Viazanie na splitboardy

Na ceste do strmého svahu sa počíta každý gram. Na dlhšie túry preto vyrážajte zásadne s ľahkým viazaním určeným na splitboard. Vďaka nemu si užijete náročné stúpanie do zasnežených kopcov aj následný hravý zjazd hlbokým prašanom. Stačí len prepnúť viazanie z pozície výstup do pozície zjazd, čo pohodlne zvládnete aj v rukaviciach.

Viazanie na splitboardy– vyberte si z podkategorií

Viazanie na splitboardy– vyberte si z podkategorií

Filtrovať

Viazanie na splitboardy– vyberte si z podkategorií

Produkty

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 20 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Výbava na splitboarding

Čo vznikne, keď dáte dokopy skialpinizmus a snowboarding? Predsa splitboarding – relatívne nový zimný šport spájajúci slobodu a voľnosť, ktorú prináša jazda na skialpových lyžiach, s pôžitkom z jazdy na snowboarde. Jedinečný zážitok vám sprostredkuje splitboard – špeciálny snowboard, ktorý je možné pred stúpaním rozdeliť na dve lyže. Pred zjazdom potom lyže opäť spojíte a viazanie natočíte do polohy na zjazd. K vybaveniu pre splitboardy patria topánky na splitboard, teleskopické palice a stúpacie pásy.

Ako vybrať viazanie na splitboard

Splitboardové viazania sú špeciálne tým, že sú kompatibilné s takzvaným split kitom – systémom, ktorý umožňuje rozloženie splitboardu na dve polovice a následné spojenie do dosky. Pre viazanie je ďalej charakteristická nízka hmotnosť, čo oceníte hlavne pri výstupe. Použiť môžete tiež klasické snowboardové viazanie, ku ktorému je nutné zaobstarať špeciálny interface. Ešte nemáte svoj splitboard? Prezrite si splitboardy od značky Nitro, ktoré patria k úplnej špičke.