Kempingové lampy a svietidlá

Hľadáte outdoorové svietidlo, ktoré vám poskytne dostatok svetla na cestu k táborovému ohňu, prípravu neskorej večere v kempe alebo na hranie stolových hier? Vyberte si zo širokej ponuky kempingových lámp, ktoré sa okrem silného svetla môžu pochváliť pevnou konštrukciou, kompaktnými rozmermi a často aj vodeodolnosťou.

Kempingové lampy a svietidlá– vyberte si z podkategorií

Kempingové lampy a svietidlá– vyberte si z podkategorií

Filtrovať

Potvrdit výběr

Potrebujete poradiť?

Naši experti sú tu pre vás

chat

Opýtajte sa v online chate

Kempingové lampy a svietidlá– vyberte si z podkategorií

Produkty

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 60 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Ako vybrať svetlo do stanu

Spríjemnite si pobyt v kempe outdoorovou lampou do stanu, ktorá vám poskytne dostatok svetla na prípravu večere alebo hranie hier. Na čo sa pri výbere svetla zamerať? V prvom rade sa zaujímajte o jeho výkon, ktorý vám v podstate hovorí, ako dlho vydrží svietiť na jedno nabitie. Medzi ďalšie dôležité údaje patrí vodeodolnosť, prachuodolnosť a spôsob nabíjania. Niektoré turistické lampičky majú dobíjacie batérie, iné je možné nabíjať cez USB kábel, powerbanku alebo solárny panel.

Čo dokážu moderné kempingové lampy

Moderné svietidlá do stanu v súčasnosti ponúkajú oveľa viac než len zdroj svetla. Ich intenzitu je možné veľmi ľahko regulovať, takže sa nemusíte báť príliš oslnivého svetla, ktoré by iba prilákalo dotieravý hmyz. Mnohé svietidlá sú navyše skutočne kompaktné – vážia len niekoľko desiatok gramov a svojimi rozmermi sa môžu rovnať klasickej čelovke. Prezrite si outdoorové lampičky a nevyhnutné doplnky k osvetleniu, medzi ktoré patria dobíjacie batérie, akumulátory alebo ochranné puzdrá.