Ochranné krémy, repelenty

Príroda vám do cesty neustále kladie prekážky, aby zistila, ako ďaleko za hranice svojej komfortnej zóny ste ochotní sa vydať. Našťastie je možné mnoho z nich predvídať a pripraviť sa na ne. Napríklad tým, že pri sebe budete mať opaľovací krém s vysokým faktorom slnečnej ochrany, účinný repelent proti hmyzu alebo regeneračné balzamy a krémy, ktoré uľavia boľavému telu.

Ochranné krémy, repelenty– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 20 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Vybavenie na kemping

Chystáte sa s rodinou alebo kamarátmi do kempu? Pokiaľ si všetko svoje živobytie ponesiete na chrbte, venujte dostatok času výberu turistického batohu. Uistite sa, že má nastaviteľné ramenné popruhy, prepracovaný chrbtový systém s efektívnym odvetrávaním a dobre členený vnútorný priestor. Objem batohu prispôsobte dĺžke výletu. Nevyhnutné je, aby sa doňho zmestil stan, spací vak a karimatka, rovnako ako náhradné oblečenie, dostatok jedla, dobre vybavená lekárnička a základné hygienické potreby.

Ochrana pred slnkom a hmyzom

Kvalitná ochrana pred slnečnými lúčmi je najmä v rovníkovej oblasti a vysokých nadmorských výškach nevyhnutná. Dostatočnú ochranu pred UV žiarením poskytujú opaľovacie krémy s ochranným faktorom SPF 30 a SPF 50. Nepodceňte ani ochranu pred hmyzom, a to najmä v rozvojových krajinách. Do lekárničky preto pridajte účinný repelent s vysokým obsahom DEET, čo je látka účinná proti uhryznutiu a bodnutiu hmyzu. Veľmi dobre účinkujú aj náramky Parakito proti komárom, ktoré poskytujú 24-hodinovú ochranu.