Skladacie kempingové stoly

Kempingový stôl povýši prípravu jedla a stolovanie v prírode na skutočný zážitok, na ktorý budete z pohodlia domova ešte dlho spomínať. Umožní vám užiť si ničím nerušené raňajky pri východe slnka, stretnúť sa na konci dňa pri spoločnej večeri alebo si zahrať partičku kariet pod hviezdnou oblohou. A keď ho práve nepotrebujete, jednoducho ho zložíte a uschováte.

Skladacie kempingové stoly– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 20 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Vybavenie na camping

Aby ste si kempovanie s rodinou alebo priateľmi užili naplno, potrebujete kvalitné kempingové vybavenie do prírody, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Základom je priestranný stan so spacákom a karimatkou, osvetlenie do stanu a čelovka pre každého člena výpravy. Veľmi užitočná je podrobná mapa danej oblasti, cestovná lekárnička a multifunkčné náradie pre prípad potreby. A čo si zbaliť do batohu? Potrebovať budete pohodlné topánky na trek, kvalitné ponožky a outdoorové oblečenie z funkčných materiálov.

Ako vybrať kempingový nábytok

Zážitok z kempovania umocníte, pokiaľ si budete jedlo pripravovať pod holým nebom. K tomu ale potrebujete aspoň minimalisticky zariadenú kuchyňu zloženú z plynového variča a základného kempingového riadu. Svojho pohodlia sa pritom ale vzdávať nemusíte. Pribaľte si do auta alebo obytného vozidla nábytok na camping a vytvorte si pred stanom alebo pri táboráku pohodlné posedenie. Ideálnou voľbou sú skladacie stoly na kempovanie, ktoré je možné doplniť o pohodlné kempingové kreslá alebo stoličky.