Dámske horolezecké topánky

Nezáleží na tom, či je vašim snom prejsť Tatranskú magistrálu, Triglav, alebo napríklad po prvý raz vystúpiť na Sněžku. Aby ste dosiahli svoj cieľ, budete musieť prekonať nielen nástrahy horských velikánov, ale aj svoje vlastné hranice. Odmenou vám budú jedinečné scenérie a zážitky, ktoré sa vám nezmazateľne zapíšu do pamäte. Zážitky, ku ktorým sa musíte prepracovať, a to doslova krok za krokom. Tak sa na to správne obujte! 

Dámske horolezecké topánky– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 60 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Ako vybrať dámske topánky na vysokohorskú turistiku?

Láka vás vysokohorská turistika, zaistené skalné chodníky (via ferrata) alebo by ste rady vyskúšali chôdzu po ľadovci? Do náročného terénu potrebujete tvrdú turistickú obuv, na ktorú je stopercentné spoľahnutie. Stavte na trekovú obuv z kože alebo z odolnej textílie, s hrubou podrážkou a nepremokavou membránou Gore-Tex. Chystáte sa do obzvlášť extrémnych podmienok? Investujte do dámskej outdoorovej obuvi La Sportiva, ktorá vás udrží v teple a v suchu a je kompatibilná s rýchloupínacími mačkami.

Tá správna výbava do hôr

Pri niekoľkodňovom prechode horských hrebeňov si všetko svoje živobytie ponesiete na chrbte - investujte preto do dostatočne objemného a predovšetkým kvalitného batoha s vystuženým chrbtom, nastaviteľnými popruhmi a polstrovanými ramenami. O rovnomerné rozloženie nákladu sa postará bedrový a hrudný pás. Ak vás čaká náročná trasa, na ktorej budete musieť prekonávať skalné previsy, nezabudnite na spoľahlivé horolezecké vybavenie – lezečky s hladkou a priľnavou podrážkou, laná, mačky a cepíny.