Moskytiéry

Doprajte si pokojné zaspávanie a rána bez počítania štípancov od komárov a podobnej hávedi. Či už vyrážate do tropických krajín, na vodu, alebo pod stan, nezabudnite si do batohu pribaliť ľahkú a funkčnú cestovnú moskytiéru, vďaka ktorej si dotieravý hmyz udržíte bezpečne od tela. Nakoniec sa už len zostáva rozhodnúť, či najradšej cestujete sami, alebo sa vám bude hodiť závesná moskytiéra pre dve osoby.

Moskytiéry– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 20 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Čo si zbaliť na trek

Chystáte sa na niekoľkodenné putovanie prírodou a zháňate turistický batoh, do ktorého pomestíte všetky vaše veci? Zvoľte taký, ktorý má nastaviteľné ramenné popruhy, polstrovaný bedrový pás a prepracovaný chrbtový systém s efektívnym odvetrávaním. Objem batohu prispôsobte dĺžke výletu a množstvu potrebného vybavenia. Uvedomte si, že na chrbte ponesiete stan so spacákom a karimatkou, náhradné oblečenie, zásoby jedla a pitia alebo napríklad základné hygienické potreby, nehovoriac o mnohých ďalších drobnostiach.

Ochrana pred hmyzom

Pred hmyzom sa môžete chrániť dvojakým spôsobom. Buď si do lekárničky pribalíte repelent proti hmyzu, alebo ľahkú cestovnú moskytiéru, vďaka ktorej si počas spánku spoľahlivo udržíte od tela všetok hmyz a ráno sa budete prebúdzať bez štípancov. Outdoorová moskytiéra sa hodí najmä pri cestách do tropických krajín, ale využijete ju aj na chate či v kempe pri rybníku alebo inej vodnej ploche. Záleží len na vás, či zvolíte moskytiéru na hlavu od značky Sea to Summit, alebo závesnú moskytiéru Cocoon pre 1–2 osoby.