Chyty, posilňovacie dosky

Posuňte svoj lezecký tréning na novú úroveň a kúpte si domov posilňovaciu dosku, ktorú osadíte lezeckými úchytmi. Taká doska zaberie minimum miesta, takže ju pokojne namontujete aj tam, kam by ste klasickú stenu s chytmi zmestili len ťažko. Čaká na vás množstvo rôznych variantov úchopov a obtiažností tréningu, vďaka čomu posilníte svaly hornej polovice tela, najmä svaly prstov a predlaktia.

Chyty, posilňovacie dosky– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 20 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Pomôcky na lezecký tréning

Pri lezení najviac namáhate svaly hornej polovice tela - najmä svaly prstov, predlaktia, paží, ramien a chrbta. Práve na ne sa treba zamerať pri domácom lezeckom tréningu. Samozrejme by ste nemali zabudnúť ani na posilnenie ostatných svalov, ktoré pri lezení zapájate, preto si svoj tréningový plán starostlivo zostavte. A čo budete potrebovať k samotnému tréningu? Hodiť sa vám bude drevená posilňovacia doska pre lezcov a lezecké chyty, na čistenie ktorých vám odporúčame zaobstarať si lezeckú kefku.

Ďalšie lezecké vybavenie

Lezecké posilňovacie dosky a chyty na lezenie už máte? Potom do svojej výbavy zaraďte tiež vrecká na magnézium vrátane lezeckého prášku, ktorý zabraňuje poteniu rúk a ich šmýkaniu. Po náročnom tréningu určite uvítate lezecký balzam, ktorý ošetrí prelezené bruška na prstoch, a tejpovacie pásky, ktoré uľavia natiahnutým svalom. A predtým ako vyrazíte do terénu, kúpte si tiež lezecké okuliare na istenie, vďaka ktorým môžete neustále sledovať lezca nad sebou bez toho, aby ste museli zakláňať hlavu.