Detské nepremokavé bundy, kombinézy

Prší, prší, len sa leje? Nenechajte si pokaziť nedeľnú prechádzku alebo rodinný výlet sychravým počasím. Navlečte svojho malého dobrodruha do nepremokavej bundy alebo kombinézy s membránou či záterom, ktorý neprepustí ani kvapku vody. Vďaka poriadnej výzbroji môže vaša ratolesť behať v daždi, stavať snehuliakov aj skákať veselo do kaluží, a pritom byť stále v suchu.

Detské nepremokavé bundy, kombinézy– vyberte si z podkategorií

Detské nepremokavé bundy, kombinézy– vyberte si z podkategorií

Filtrovať

Detské nepremokavé bundy, kombinézy– vyberte si z podkategorií

Produkty

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 20 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Ako vybrať nepremokavú bundu pre deti?

Hľadáte detskú športovú bundu do mesta, na ihrisko aj do prírody, ktorá malého dobrodruha nenechá v štichu ani počas výdatného dažďa? Zvoľte nepremokavú a zároveň vetruodolnú a zateplenú bundu napríklad od outdoorovej značky Columbia. A na čo sa pri výbere zamerať? Zimná bunda pre deti s nepremokavou úpravou by mala disponovať membránou a vodným stĺpcom aspoň 5 000 mm. Na škodu nie je ani nastaviteľná kapucňa a reflexné prvky, vďaka ktorým sa vám dieťa nestratí z očí ani za šera.

Ako obliecť dieťa do zimy? 

Ako predísť tomu, aby dieťa drkotalo zubami už po dvadsiatich minútach na svahu? Kľúčom k úspechu je cibuľový princíp obliekania - správne vrstvenie sa totiž postará o udržanie telesného tepla, ktoré prirodzene vzniká pri pohybe. Dieťaťu preto kúpte funkčné termoprádlo a hrejivé svetre a mikiny, ktoré tvoria strednú vrstvu oblečenia. V teplejších podmienkach ich nahradí softshellová bunda alebo detská kombinéza, na ktorú už netreba navliekať tretiu vrstvu v podobe detskej outdoorovej bundy do zimy.