Ostatné slučky

Či už vás láka športové lezenie, viacdĺžky, alebo mixy, vybavte sa dostatkom rôzne dlhých slučiek a pomocných šnúr. U nás zoženiete všetko na jednom mieste – lezecké oká, daisy chain, lanyardy na kotvenie a polohovanie, odsedávacie slučky a lezecké rebríky alebo napríklad pracovné slučky, ktoré spĺňajú tie najdrsnejšie štandardy a bezpečnostné normy pre prácu vo výškach.

Ostatné slučky– vyberte si z podkategorií

Ostatné slučky– vyberte si z podkategorií

Filtrovať

Potvrdit výběr

Potrebujete poradiť?

Naši experti sú tu pre vás

chat

Opýtajte sa v online chate

Ostatné slučky– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 60 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Základný lezecký hardware

Čo tvorí základnú výbavu každého horolezca? Jedná sa predovšetkým o dynamické lano, sedací úväz a samozrejme vhodné kotviace a istiace pomôcky. K tým najčastejším patria kýbliky a zlaňovacie osmy, ale aj friendy, vklínence, odsedávacie slučky, lezecké oká alebo popruhové rebríky. Všetky tieto vychytávky sú potrebné na založenie postupového istenia a vybudovania štandu nielen v horách, ale aj na cvičných skalách. Potom už len stačí obuť lezečky, nasadiť prilbu a ste pripravení vyraziť.

Ako vybrať lezecké slučky

Lezecké slučky sú neodmysliteľnou súčasťou istiacich pomôcok. Využijete ich pri doisťovaní a tvorbe štandu alebo k predĺženiu istiaceho bodu. Spravidla rozlišujeme ploché, pracovné a okrúhle slučky, ďalej lezecké oká a daisy chain, ktorý vďaka skvelému nastaveniu dĺžky poslúži ako odsedka. Veľmi užitočným pomocníkom pre záchranu a sebaistenie sú takzvané reep šnúry alebo pomocné šnúry. Pri výbere slučky odporúčame pozerať nielen na jej dĺžku a šírku, ale aj na použitý materiál a nosnosť.