Detské šnúrky

Poznáte to – v ten najmenej vhodný okamih sa vám pri zaväzovaní topánok pretrhne šnúrka a vy zrazu nemáte v čom odchodiť zvyšok naplánovanej trasy. Zatiaľ čo dospelí si v takejto situácii nejako poradia, pre deti sa jedná o hotovú katastrofu. Neponechajte nič na náhodu a pribaľte si so sebou do batohu náhradné detské šnúrky do topánok. Máte tak istotu, že žiadna podobná nehoda už vám spomienky na spoločný výlet nepokazí.

Detské šnúrky– vyberte si z podkategorií

Detské šnúrky– vyberte si z podkategorií

Filtrovať

Skladom na predajni Zobrazit popis parametru

Všetok tovar máme na sklade a odosielame ho ihneď k vám alebo si ho môžete osobne vyzdvihnúť na vybranej predajni.

Stavy skladových zásob aktualizujeme každých 5 minút.

Cenové rozpätie

Potvrdit výběr

Potrebujete poradiť?

Naši experti sú tu pre vás

chat

Opýtajte sa v online chate

Detské šnúrky– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 20 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Ako vybrať detské topánky na turistiku

Hľadáte detské topánky, v ktorých si malý dobrodruh užije každý kilometer? Zvoľte ľahkú turistickú obuv s kvalitným tlmením, ktorá minimalizuje otrasy pri chôdzi po tvrdom povrchu. Na dlhšie výlety do prírody sú ideálne členkové topánky, ktoré stabilizujú členok a poskytujú potrebnú oporu pri pohybe v nespevnenom teréne. O pohodlie pri chôdzi sa ďalej postarajú anatomicky tvarované vložky, odolné šnúrky do topánok a vodeodolná úprava, ktorú však v prípade potreby dokáže nahradiť kvalitná impregnácia.

Nezabudnite na náhradné šnúrky

Pokiaľ sa s deťmi chystáte na peší výlet, určite si do batohu nezabudnite pribaliť náhradné šnúrky vhodné do športových či turistických topánok. Zvoľte také, ktoré zodpovedajú ako tvaru (okrúhle, oválne, ploché), tak dĺžke pôvodných šnúrok. Všeobecne platí, že čo dierka v obuvi, to 10 cm dĺžky šnurovadla. Ak má detská turistická obuv 6 dierok, vynásobte číslo 6 desiatimi a máte minimálnu potrebnú dĺžku šnúrky. Dôležité je, aby sa dala topánka ľahko utiahnuť – chôdza tak bude oveľa pohodlnejšia a bezpečnejšia.