Rodinné stany

Zostali vám z detstva krásne spomienky na stanovanie s rodičmi alebo partiou kamarátov a chceli by ste ich dopriať aj svojim vlastným deťom? Naplánujte si spoločnú dovolenku, zbaľte to najnutnejšie a vyrazte do kempu s priestranným rodinným stanom, do ktorého sa pohodlne naskladá aj viac ako päť ľudí. Užite si letnú pohodu v prírode v spoločnosti svojich najbližších a starosti všedných dní hoďte za hlavu.

Rodinné stany– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 20 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Ako vybrať rodinný stan do kempu?

Chystáte sa na rodinnú dovolenku do kempu? V tom prípade budete potrebovať priestranný rekreačný stan pre viac osôb, do ktorého sa okrem vás a spacích vakov zmestia aj vaše batohy a oblečenie. Moderné stany pre rodinu vyzerajú ako obrovské kopule v kombinácii s jedným alebo dvoma tunelmi, v ktorých sa skrýva zatemnená spálňa. Často tiež disponujú niekoľkými vchodmi, premysleným systémom odvetrávania, nepremokavým tropikom a predsieňou, kam môžete umiestniť napríklad bicykle alebo skladací kempingový nábytok

Povinná kempovacia výbava

Či už vyrážate stanovať do prírody, alebo do kempu, nemali by vám okrem obligátneho stanu a spacáku chýbať ani ďalšie veci, ktoré patria k základnej kempingovej výbave. Pohodlný spánok vám zaistí penová alebo nafukovacia karimatka a cestovný vankúšik, pohodové varenie zase kempingové variče a riad. Pobyt v stane vám spríjemní aj cestovné osvetlenie a čelovka pre každého člena rodiny, ktorú využijete ako pri ceste na záchod, tak pri nočnej bojovke alebo napríklad pri hraní spoločenských hier.