Príslušenstvo k stúpacím pásom

Tam kde lyžiarsky vosk nestačí, nastupujú protišmykové pásy. Zavedú vás na predtým nedostupné miesta a nechajú vás okúsiť slobodu spojenú so zjazdením panensky bielych svahov. To všetko ale iba za predpokladu, že sa o ne budete starať ako sa patrí - impregnácia, vosky, ochranné obaly a správny spôsob uchytenia, toto všetko rozhoduje o tom, či vás čaká parádna túra alebo boj o každý výškový meter.

Príslušenstvo k stúpacím pásom– vyberte si z podkategorií

Príslušenstvo k stúpacím pásom– vyberte si z podkategorií

Filtrovať

Skladom na predajni Zobrazit popis parametru

Všetok tovar máme na sklade a odosielame ho ihneď k vám alebo si ho môžete osobne vyzdvihnúť na vybranej predajni.

Stavy skladových zásob aktualizujeme každých 5 minút.

Cenové rozpätie

Potvrdit výběr

Potrebujete poradiť?

Naši experti sú tu pre vás

chat

Opýtajte sa v online chate

Príslušenstvo k stúpacím pásom– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 60 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Ako fungujú stúpacie pásy?

Akonáhle sa vám skialpové topánky začnú prepadať do čerstvého prašanu, je najvyšší čas nasadiť na skĺznice lyží protišmykové pásy, ktoré umožňujú jednoduché stúpanie. Pri pohybe vpred vďaka hladkému povrchu kĺžu po snehu, zatiaľ čo pri pohybe dozadu sa srsť pásov naježí a pás drží na snehu. Stúpacie pásy sa vyrábajú v rôznych dĺžkach, šírkach a vykrojení, rovnako ale môžete siahnuť aj po univerzálnych skialpových pásoch, ktoré jednoducho upravíte, aby zodpovedali tvaru vašich lyží. 

Výber a uchytenie pásov na skialp

Stúpacie pásy držia na skĺznici skialpových lyží pomocou lepidla alebo na základe takzvanej molekulárnej fúzie. K špičke a päte je možné ich uchytiť pomocou fixných upínacích mechanizmov, ako je háčik na skialpové pásy. Myslite na to, že pásy sú veľmi chúlostivé a zodpovedne ich sušte, ošetrujte lepiacu vrstvu a pri chôdzi sa vyhýbajte kameňom a ľadu. Pravidelne používajte impregnáciu a špeciálne čistiace prostriedky na stúpacie pásy. Na túry si zaobstarajte tiež obaly na skialpové pásy pre ich bezpečné prenášanie.