Expedičné batohy

Či už vás čaká expedícia do vysokých hôr, alebo za polárny kruh, viete, že si zákonite siahnete na samé dno svojich psychických i fyzických síl. Pri expedičnom nasadení vás totiž môže stretnúť čokoľvek - nepriaznivé počasie, náročný terén, nedostatok spánku. Celé svoje živobytie si pritom ponesiete na chrbte. Je len na vás, či si ho ponesiete v kvalitnom expedičnom batohu, vďaka ktorému bude každý váš krok o niečo ľahší a istejší.

Expedičné batohy– vyberte si z podkategorií

Expedičné batohy– vyberte si z podkategorií

Filtrovať

Potvrdit výběr

Potrebujete poradiť?

Naši experti sú tu pre vás

chat

Opýtajte sa v online chate

Expedičné batohy– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 20 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Ako vybrať ten správny batoh na trekking? 

Tam, kde už nestačí klasický turistický batoh, nastupuje krošňa (batoh s konštrukciou). Spravidla sa jedná o veľký batoh s objemom nad 50 litrov, do ktorého sa bez problémov zmestí všetko vaše vybavenie vrátane karimatky, spacáku a stanu, nehovoriac o oblečení a dostatočnej zásobe jedla. Kvalitný batoh spoznáte podľa prepracovaného chrbtového systému s efektným odvetrávaním, polstrovaných ramenných a bedrových popruhov a celého radu praktických vychytávok vrátane pútok na cepíny, mačky alebo napríklad skialpové palice.

Vybavenie na expedície

Expedičným batohom to len začína. Na náročné putovanie po horských vrcholoch budete potrebovať aj ďalšie vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Základom je odolný expedičný stan, ktorý by mal mať konštrukciu z duralových zliatin a tropiko ošetrené silikónom. Nutnosťou je aj kvalitný páperový spacák ideálne do nízkych teplôt a termoizolačná karimatka, ktorá vám dopraje pohodlný spánok. Prezrite si vybavenie na expedície od značky deuter a začnite už teraz plánovať svoje ďalšie dobrodružstvo.