Pánske šnúrky

Čo robiť, keď sa vám na treku pri zaväzovaní topánok pretrhne šnúrka a vy zrazu nemáte v čom odchodiť zvyšok naplánovanej trasy? Tak s tým vám bohužiaľ neporadíme. Nabudúce vám ale odporúčame pribaliť si do batohu náhradné šnúrky do topánok, vďaka ktorým vás už na ceste za dobrodružstvom žiadna podobná patália nezastaví.

Pánske šnúrky– vyberte si z podkategorií

Pánske šnúrky– vyberte si z podkategorií

Filtrovať

Skladom na predajni Zobrazit popis parametru

Všetok tovar máme na sklade a odosielame ho ihneď k vám alebo si ho môžete osobne vyzdvihnúť na vybranej predajni.

Stavy skladových zásob aktualizujeme každých 5 minút.

Cenové rozpätie

Potvrdit výběr

Potrebujete poradiť?

Naši experti sú tu pre vás

chat

Opýtajte sa v online chate

Pánske šnúrky– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 20 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

V akých topánkach vyraziť do prírody

Ak to s turistikou myslíte vážne, možno je najvyšší čas zaobstarať si kvalitné pánske topánky. Skôr ako sa pre ne vyberiete do obchodu, ujasnite si, v akom teréne budete najčastejšie chodiť a čo od svojej novej obuvi očakávate. Všeobecne platí, že čím náročnejší terén, tým hrubšiu podrážku oceníte. Na výlety do hôr preto zvoľte členkovú obuv na turistiku, pre ktorú je typická podrážka s výraznou vzorkou. Tá vaše kroky povedie s istotou po nespevnených lesných cestičkách či kamenistých chodníkoch.

Nezabudnite na náhradné šnúrky

Na dlhší trek do hôr si do batohu nezabudnite pribaliť náhradné šnúrky do športových alebo turistických topánok. Voľte také, ktoré zodpovedajú ako tvaru (okrúhle, oválne, ploché), tak dĺžke pôvodných šnúrok. Všeobecne platí, že čo dierka v obuvi, to 10 cm dĺžky šnurovadla. Ak máte napríklad obuv so 6 dierkami, potrebujete šnúrky s dĺžkou 60 cm. Mimochodom, všimli ste si, že bežecké topánky mávajú jednu dierku navyše? Tá slúži na prevlečenie šnúrky a pritiahnutie topánky na nohu tak, aby vám perfektne sedela.