Detske mikiny - outdoorové a športové

Ako predísť tomu, aby deti pri pohybe vonku neprechladli a nevrátili sa domov s červeným nosom? Stavte na oblečenie z hrejivých a izolačných materiálov, ktoré vašu ratolesť udržia v teple, aj keď sa vonku ženia všetci čerti. Skvelú službu vám urobia detské športové mikiny z fleecu alebo merino vlny, ktoré už tu na vás netrpezlivo čakajú.

Detske mikiny - outdoorové a športové– vyberte si z podkategorií

Detske mikiny - outdoorové a športové– vyberte si z podkategorií

Filtrovať

Detske mikiny - outdoorové a športové– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 20 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

AKO VRSTVIŤ DETSKÉ OUTDOOROVÉ OBLEČENIE

Deti sú veľmi náchylné na prechladnutie, alebo naopak na prehriatie. Dbajte preto na správne vrstvenie oblečenia, vhodnú obuv aj doplnky. Kľúčom k úspechu je takzvaný cibuľový systém, ktorý tvorí spravidla tri vrstvy oblečenia. Základom je detská funkčná bielizeň, ktoré odvádza pot a pohlcuje pachy, tepelnoizolačná vrstva a ochranná vrstva, ktorá chráni pred vonkajšími vplyvmi. Aktuálnemu počasiu treba prispôsobiť tiež detské nohavice – tie môžu byť zateplené, vetruodolné či nepremokavé.

AKO VYBRAŤ FUNKČNÚ DRUHÚ VRSTVU

Stredná vrstva oblečenia má za úlohu udržať dieťa v teple, o čo sa starajú izolačné materiály, ako je softshell, merino vlna a technický fleece. Za pekného počasia môžete ako druhú vrstvu použiť detské tričko s dlhším rukávom, ak však s deťmi vyrážate na výlety aj mimo letnej sezóny, v batohu by vám nemala chýbať detská fleecová mikina, vlnený sveter alebo ľahká vetrová bunda. Neviete si rady s výberom? Prezrite si chlapčenské a dievčenské športové mikiny od osvedčených značiek.