Ostatné ochranné prostriedky

Aj ten najlepšie naplánovaný výlet môže pokaziť nečakaná zmena počasia. Či už vás zastihne prudký lejak, náhly pokles teploty, alebo snehová búrka, s Hudy budete pripravení na všetko. Zoženiete u nás turistické ochranné prostriedky, s ktorými budete cestovať bezpečne a v pohodlí. Tak už na nič nečakajte, vybavte sa outdoorovým dáždnikom, hrejivými vankúšikmi alebo záchrannou píšťalkou a vyrazte v ústrety dobrodružstvu.

Ostatné ochranné prostriedky– vyberte si z podkategorií

Ostatné ochranné prostriedky– vyberte si z podkategorií

Filtrovať

Skladom na predajni Zobrazit popis parametru

Všetok tovar máme na sklade a odosielame ho ihneď k vám alebo si ho môžete osobne vyzdvihnúť na vybranej predajni.

Stavy skladových zásob aktualizujeme každých 5 minút.

Cenové rozpätie

Potvrdit výběr

Potrebujete poradiť?

Naši experti sú tu pre vás

chat

Opýtajte sa v online chate

Ostatné ochranné prostriedky– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 20 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Ako sa zabaliť na trek

Ako zbaliť turistický batoh na niekoľkodňové putovanie prírodou? Všetko začína správnym výberom samotného batohu – uistite sa, že má nastaviteľné ramenné popruhy, prepracovaný chrbtový systém a dobre členený vnútorný priestor. Objem batohu prispôsobte dĺžke výletu. Uvedomte si, že na chrbte ponesiete stan so spacákom a karimatkou, náhradné oblečenie, zásoby jedla a základné hygienické potreby. Ďalšie miesto zaberie turistický varič a kempingový riad, bez ktorého sa na dlhšej túre tiež nezaobídete. 

Ako sa obliecť na outdoor

Dobre sa obliecť je základom komfortného pohybu vonku. Stavte na kvalitné trekové topánky a outdoorové oblečenie z funkčného materiálu, ktoré sa dá ľahko vrstviť. Všeobecne platí, že čím viac tenkých vrstiev, tým lepšie sa prispôsobíte aktuálnemu počasiu – vždy môžete jednu vrstvu pridať alebo ubrať. Najmä na horách sa majte na pozore pred častými zmenami počasia a do batohu si pribaľte zateplené rukavice, hrejivé vankúšiky na zahriatie rúk a chodidiel, outdoorový dáždnik alebo nepremokavú pláštenku.