Predstany k dodávke a autu

Rozhodli ste sa tento rok cestovať na vlastných kolesách? Či už sa svoje živobytie rozhodnete naskladať do klasického auta, dodávky alebo obytného vozidla, nezabudnite si so sebou pribaliť tiež predstan. Ľahko ním rozšírite svoje vozidlo o niekoľko metrov štvorcových, čím vznikne priestranná spálňa, sklad na bicykle alebo vonkajšie posedenie kryté pred dažďom.

Predstany k dodávke a autu– vyberte si z podkategorií

Predstany k dodávke a autu– vyberte si z podkategorií

Filtrovať

Everest Ready Zobrazit popis parametru

Na výrobok alebo variant výrobku označený ako „Everest ready“ môžete uplatniť zľavový kupón, ktorý môžete získať, ak ste členom vernostného programu Everest.

Zobraziť všetky produkty Everest ready

Farba

Cenové rozpätie

Potvrdit výběr

Potrebujete poradiť?

Naši experti sú tu pre vás

chat

Opýtajte sa v online chate

Predstany k dodávke a autu– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 20 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Ako vybrať predstan k autu alebo dodávke?

Predstany sú doslova fenoménom medzi ľuďmi, ktorí sa rozhodli cestovať po vlastnej osi - či už dodávkou, alebo obytným vozom. Ľahko ním rozšírite svoje vozidlo, čím vznikne priestranná spálňa, sklad na bicykle alebo vonkajšie posedenie kryté pred dažďom. Spravidla sa k vozidlu pripájajú pomocou kedrovej lišty, ktorú možno dokúpiť. Neviete si rady s výberom? Prezrite si stan k dodávke a obytného auta Outwell, ktorého predná časť a podlaha sú odnímateľné a stan tak poslúži aj ako samostatný prístrešok.

Ako vybrať stan?

Pokiaľ rady cestujete s celým svojím živobytím na chrbte, budete potrebovať kvalitný stan. Ako ho ale vybrať? Turistický stan si vás získa kompaktnými rozmermi a nízkou hmotnosťou, na druhú stranu v ňom nie je miesta na rozdávanie. Ak cestujete s viacerými ľuďmi, stavte na rodinný stan, do ktorého sa okrem vás a spacích vakov zmestia aj vaše batohy a oblečenie. Moderné stany pre rodinu vyzerajú ako obrovské kopuly v kombinácii s jedným alebo dvoma tunelmi, v ktorých sa skrýva zatemnená spálňa.