Bežecké vesty a batohy

Majte pri behu všetko potrebné hneď po ruke. Minimalistické vesty a batohy na behanie poberú drobnosti, ktoré inak ťaháte po vreckách, rovnako ako hydrovak, energetickú tyčinku, náhradné oblečenie alebo bežecké palice. Nezáleží na tom, či sa chystáte vybehnúť do parku alebo na ultratrail - vďaka praktickej veste či batohu vás už nezastaví hlad, zima ani dážď.

Bežecké vesty a batohy– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 60 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Ako vybrať bežecký batoh?

Beháte rady dlhšie trasy, lákajú vás bežecké preteky alebo len pri behu nemáte kam dať kľúče? Kúpte si vestu alebo batoh pre bežcov, nech máte všetko potrebné vždy po ruke. Bežecká vesta je skvelou voľbou na ultratraily. Je ľahká, pri behu vám nebude prekážať a zároveň sa v nej nájde dostatok miesta na hydrovak, náhradné oblečenie, telefón alebo bežecké palice. O niečo väčší objem vám ponúknu batohy na behanie, ktoré navyše disponujú širokými ramennými popruhmi, odvetrávaním a vreckami na drobnosti.

Bežecké vybavenie

Komfortný beh vám zaistia jednak kvalitné bežecké topánky, a tiež funkčné oblečenie, ktoré účinne saje pot, pohlcuje pachy a bráni prechladnutiu. Okrem toho sa vám bude hodiť už spomínaná vesta na behanie alebo ľadvinka, do ktorej schováte kľúče a mobil. Ak vyrážate do náročnejšieho terénu, bude sa vám hodiť trailové vybavenie - bežecké palice, čelovka alebo napríklad lekárnička. A ak sa chystáte prenocovať v prírode, pribaľte si do batoha ultraľahký spacák a jednoduchý prístrešok proti dažďu.