EVEREST VOLÁ

Vernostný program EVEREST. Zaregistrujte sa a získajte zľavové poukážky v hodnote 40 € na nákup v predajniach HUDY alebo na e-shope!

354 € = 8 848 m n. m.

Za každú zdolanú osemtisícovku dostaneš odmenu! Každý nákup ťa posunie vyššie, pretože 1 € útraty = 25 metre prevýšenia.

Metre môžeš zbierať tak dlho, ako chceš. Nikdy nebudú vymazané, ak za rok vylezieš aspoň na Veľký Rozsutec (1 610 m n. m.), t. j. minieš aspoň 65 €.

Všeobecné pravidlá vernostného programu EVEREST

1 EVEREST = 40 € zľava

Za dosiahnutie vrcholu získaš zľavový voucher na 40 € na ďalší nákup akéhokoľvek produktu z našej ponuky v predajniach a na e-shope, okrem darčekových poukážok a služieb, ako je doprava, dobierka, poistenie, vstupné alebo nájomné.

Minimálny nákup na jeden zľavový voucher je 80 €.

Zaregistrujte sa a získajte zľavu

OSEMTISÍCOVKY CELÉHO SVETA ČAKAJÚ NA TEBA

1 7 30
  • Mount Everest 8848 m
  • K2 8611 m
  • Kančen­dženga 8586 m

1 minuté € sa premení na 25 nastúpaných metrov na vrchol hory, kde na vás čaká odmena!

7 dní na vrátenie tovaru zakúpeného v kamennom obchode bez udania dôvodu.

30 dní na vrátenie tovaru zakúpeného v e-shope bez udania dôvodu.

Často kladené otázky

Za čo získam výškové metre?

Na akýkoľvek nákup tovaru v HUDY, okrem nákupu darčekových poukážok, poistenie a prenájmu vybavenia.

Načítajú sa moje metre hneď po nákupe?

V prípade nákupu tovaru na predajni sa metre načítavajú ihneď po uskutočnení nákupu. V prípade, že je tovar doručovaný prepravcom, načítavajú sa metre až po doručení a prevzatí tovaru zákazníkom. V zákazníckom účte na webe Hudysport.sk sa potom metre zobrazia najneskôr do druhého dňa (do 24 hodín) od uskutočnenia nákupu na predajni alebo doručenia a prevzatia tovaru zákazníkom. Metre ale zostávajú v karanténe po dobu lehoty na vrátenie tovaru. Po tejto lehote sa metre stávajú aktívnymi a je s nimi možné ďalej nakladať a čerpať odmenu.

Na čo môžem poukaz použiť?

Každá poukážka umožní zľavu 40 € na nákup v kamenných predajniach HUDY a na e-shope HUDY, avšak s výnimkou darčekových poukážok a služieb, ako je doprava, dobierka, poistenie, vstupné alebo nájomné.

Dostanem metre za nákup darčekových poukážok?

Darčekové poukážky sú výnimka - je to cenina a nie je možné za ne metre získať, ani na ich nákup voucher využiť. Výškové metre získate za nákup tovaru, ktorý zaplatíte poukážkami.

Je potrebné zaregistrovať sa do nového programu, ak už mám HUDY partnerskú kartu?

V tomto prípade sa nemusíte znovu registrovať, ale musíte súhlasiť s podmienkami nového vernostného programu, ktoré nájdete vo svojom zákazníckom profile na webovej stránke. Vaše zákaznícke číslo (číslo vašej karty) zostáva nezmenené.

Nestihol som súhlasiť s podmienkami nového programu?

Tvoje metre načítame od prvého dňa spustenia nového programu, na použitie poukazu je potrebný len súhlas.

Môžem naďalej využívať existujúcu vernostnú zľavu na HUDYpartner karte?

Existujúci systém vernostných zliav (zľavy 7, 8 a 10 %) je nahradený novým programom, ktorý vám umožní získať viac odmien.

Ako si môžem skontrolovať svoj stav nastupaných metrov a nárok na odmeny?

Všetky informácie nájdete v používateľskom účte. Prihláste sa do svojho konta zadaním prihlasovacích údajov. Ak ste zabudli svoje heslo, kliknite na odkaz zabudnuté heslo. Po zadaní e-mailu si zvolíte nové heslo, ktoré musí byť totožné s e-mailom, ktorý ste uviedli počas registrácie a potvrdenia e-mailu. Následne po obdržaní emailu si zvolíte nové heslo.

Kde môžem voucher použiť na nákup?

Kupón je možné uplatniť v e-shope a v ktorejkoľvek kamennej predajni HUDY.

Aká je platnosť voucheru?

Voucher je platný jeden rok (365 dní) od dátumu vydania.

Skončí platnosť mojich metrov?

Metre môžete zbierať tak dlho, ako chcete. Nikdy nebudú vymazané, ak za rok vystúpite aspoň na Veľký Rozsutec (1 610 m n. m.), t. j. miniete v HUDY aspoň 65 €.

Ako môžem preukázať pri nákupe, aby sa mi načítali metre?

Na eshope stačí byť prihlásený, v predajni sa preukázať vernostnou kartou HUDY v digitálnej podobe alebo uviesť svoje celé meno a e-mailovú adresu, ktoré ste uviedli pri registrácii.

Obdržím po novej registrácii plastovú kartu?

Plastová karta nie je potrebná, tá je už minulosťou. E-mailom dostaneš elektronickú zákaznícku kartu, ktorú si môžeš uložiť do mobilného telefónu alebo vytlačiť.

Môžem pri jednom nákupe zdolať viac osemtisícoviek?

Áno, ak miniete násobok 354 €, môžete vystúpiť na viac vrcholov a získať viac poukazov pri jednom nákupe.

Môžem na jeden nákup uplatniť viac poukazov?

Áno, len je potrebné dodržať podmienku 1 voucher = minimální nákup 80 €.