Izolačné fólie

Či už sa chystáte do kempu, na túru alebo iba na jednodňový výlet, nezabudnite si so sebou pribaliť kvalitnú izolačnú fóliu, takzvanú alumatku. Je vyrobená z tenkej vrstvy peny a hliníkovej fólie, ktorá účinne odráža teplo a chráni pred chladom. Využijete ju ako podložku, jednoduchý prístrešok alebo prikrývku, nečakajte od nej ale žiaden päťhviezdičkový komfort. Keď však ide do tuhého, pred zamrznutím vás určite ochráni.

Izolačné fólie– vyberte si z podkategorií

Izolačné fólie– vyberte si z podkategorií

Filtrovať

Potvrdit výběr

Potrebujete poradiť?

Naši experti sú tu pre vás

chat

Opýtajte sa v online chate

Izolačné fólie– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 20 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Vaša osobná KPZ

Pokiaľ sa chystáte na výpravu ďaleko od civilizácie, mali by ste byť pripravení na všetko. Čo si tak zostaviť svoju vlastnú KPZ, takzvanú krabičku poslednej záchrany? Od dôb Rýchlych šípov sa jej obsah značne zmenil, ale aj tak je táto krabička plná užitočných drobností a dokáže zachraňovať životy. Čo by v nej nemalo chýbať? Hodiť sa vám bude lekárnička so základným vybavením, praktické osvetlenie (napríklad čelovka alebo baterka), multifunkčný švajčiarsky nôž, ktorý využijete pri mnohých činnostiach, alebo núdzová fólia. 

K čomu slúži izolačná fólia?

Súčasťou krabičky poslednej záchrany by mala byť určite tepelne izolačná fólia, ktorá padne vhod v krízových momentoch. Karimatka s alu vrstvou odráža až 80% tepla, preto účinne chráni pred chladom a zabraňuje úniku tepla z organizmu. Poslúži pri núdzovom táborení ako podložka či prikrývka pri úraze alebo ako ochrana pred dažďom. Príde vhod tiež pri opaľovaní a ako ochrana interiéru auta proti silným slnečným lúčom. Je ľahká a spratná, takže ju bez problémov zbalíte do batoha.